Vyhledávání dovolené v Itálii

Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022

Ubytování
Klimatizace, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Klidná lokalita, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022

Rezidence Sea Resort

28.5. - 4.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
3 500 Kč

Rezidence Sea Resort - informace

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Abruzzo, Rezidence Sea Resort, v ubytovacím zařízení Rezidence Sea Resort s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 28. května do soboty 4. června 2022. Doprava s příjezdem na místo za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Rezidence Sea Resort levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3500,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022, jaro 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Vybavení

Recepce, výtah, restaurace, WiFi, panoramatická terasa s vířivkou (vířivka je funkční v období cca 10.06. - 05.09., koupací čepice nutná, možnost zakoupení na recepci za poplatek cca 2 EUR, dětem do 12 let vstup nedoporučen). Pračka ve společných prostorech za poplatek. Rezidence nemá vlastní parkovací místa.

Ubytování

Byty s kuchyňským koutem, koupelnou a WC, TV, balkónem. BILO 4 má dvě koupelny, TRILO 6 má 3 koupelny. V MONO 2 a MONO 3 je mikrovlnná trouba. Klimatizace za poplatek 35 EUR/týden (na vyžádání). Do apartmánů nelze dodat přistýlku.
MONO 2: jedna místnost se dvěma lůžky.
MONO 3: jedna místnost se třemi lůžky (dvojlůžko a rozkládací lůžko).
BILO 4: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), ložnice se dvěma lůžky. TRILO 6: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), dvě ložnice se dvěma lůžky.

Stravování

Vlastní. Polopenze: dítě 3 - 6 let: 11 EUR/os./den, dítě 6 - 12 let: 16 EUR/os./den, dospělý: 22 EUR/os./den. Cena je platná při zakoupení polopenze po celou dobu pobytu. Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu.

V ceně

Pobyt v apartmánu bez stravy s vybraným typem dopravy, spotřeba energie, plynu a vody, závěrečný úklid, služby delegáta (kromě období 01.08. - 20.08.).
Pobyt: sobota - sobota.

Slevy

Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
Časová sleva 5% při zakoupení do 31.01.
Časová sleva 3% při zakoupení do 28.02.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

Sleva pro věrné klienty není v cenách zohledněna, vyžádejte si její uznání u svého prodejce.

Příplatky

POVINNÉ PŘÍPLATKY: pobytová taxa: cca 1,50 EUR/os. od 15 let/den (max. 10 dní pobytu).
Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů.
Skupiny platí vratnou kauci za úklid apartmánu ve výši 100 EUR/byt.
NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
Ložní prádlo: vlastní nebo za poplatek 10 EUR/os./pobyt (nutno objednat předem). Ručníky: vlastní nebo za poplatek 5 EUR/os./pobyt (nutno objednat předem).
Klimatizace: 35 EUR/týden (na vyžádání).

Povinné smluvní údaje

Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 29.05. do 31.07. a od 21.08. do 25.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Osoby starší 15 let platí pobytovou taxu cca 1,50 EUR/os./den (max. 10 dnů). Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob, pro uskutečnění nástupního místa je nutný minimální počet 6 osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů lišit. POŽADAVKY VZTAHUJÍCÍ SE K PANDEMII COVID19 - DLE AKTUÁLNÍ SITUACE.

Popis letoviska

SILVI MARINA
Jedno z nejnavštěvovanějších letovisek provincie Abruzzo leží asi 13 km severně od Pescary, největšího města kraje Abruzzo. Silvi Marina je typickým italským městečkem. Kromě centrální promenády podél moře, plné obchůdků, barů, cukráren a restaurací, tu narazíte na klasické domky a vilky. Samozřejmě nechybí dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Zvláštní kolorit dodávají tomuto středisku kopce v pozadí s mnoha vinicemi, olivovými háji a městečky na svazích. Nedaleko odtud je Abruzský národní park, jehož návštěvou si lze zpestřit pobyt u moře. Každý čtvrtek se v městečku konají trhy. Letoviskem prochází železniční trať. Díky své výhodné poloze, čistému moři a plážím se zlatavým pískem je Silvi Marina nazývána „perlou abruzského pobřeží “.

Doprava

Autobusová doprava - cena: 2.990 Kč
Doprava je zajištěna v období 28.05. - 01.08. a 20.08. - 26.09. 2021.
Nástupní místa: Brno, České Budějovice, Písek, Praha, Příbram, Strakonice. Nástupní místa - za příplatek: 200 Kč: Horažďovice, Klatovy, Mladá Boleslav, Plzeň, Tábor. 250 Kč: Děčín, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Liberec, Most, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Prostějov, Teplice, Turnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Zlín.
VILLAGGIO EUROPA UNITA - POUZE NA VLASTNÍ DOPRAVU

Uskutečnění svozu je podmíněno alespoň 6 osobami v nástupním místě.
Cena dopravy 2.990 Kč/os. platí při zakoupení obousměrné dopravy a je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou. Odjezdy a příjezdy: odjezdy jsou vždy v pátek v dopoledních/odpoledních hodinách (Praha cca 13:30), příjezd do letoviska je v sobotu v ranních/dopoledních hodinách. Odjezd z Itálie je v sobotu ve odpoledních hodinách (cca 16:00 - 17:00). Čas odjezdu z letoviska je závislý na čase sobotního příjezdu autobusu do koncového letoviska. Návrat do ČR v neděli v dopoledních/poledních hodinách.

Delegátské služby

Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 29.05. do 01.08. a od 22.08. do 25.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR.

Ubytování
TV, Lednička, Tenis, Klidná lokalita, Domácí zvířata povolena.

Residence Capri - Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022

Residence Capri

28.5. - 4.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
3 037 Kč
2 490 Kč

Dovolená Itálie Super Last Minute 2022 v lokalitě Abruzzo, Residence Capri, v Residence Capri, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 28. květen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 4. červen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 5 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 18 % je nyní aktuálně v ceně 2490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Residence Capri je 86 % podle referencí od 18 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Holiday Club Residence - Martinsicuro - Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022

Holiday Club Residence - Martinsicuro

28.5. - 4.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
4 000 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Abruzzo, v ubytovacím zařízení Holiday Club Residence - Martinsicuro , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 28. května do soboty 4. června 2022. Doprava s příjezdem na místo za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Holiday Club Residence - Martinsicuro levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4000,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětské hřiště, Tenis, Golf, Surfování, Klidná lokalita, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Residence Mac - Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022

Residence Mac

28.5. - 4.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
3 745 Kč

Dovolená Itálie Super Last Minute 2022 v lokalitě Abruzzo, Residence Mac, v Residence Mac, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 28. květen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 4. červen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 5 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 3745,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Residence Mac je 82 % podle referencí od 10 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Rezidence Le Dune - Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022

Rezidence Le Dune

28.5. - 4.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
3 790 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Abruzzo, v ubytovacím zařízení Rezidence Le Dune s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 28. května do soboty 4. června 2022. Doprava s příjezdem na místo za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Rezidence Le Dune levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Rezidence Baracca - Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022

Rezidence Baracca

28.5. - 4.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
3 699 Kč

Dovolená Itálie Super Last Minute 2022 v lokalitě Abruzzo, v Rezidence Baracca, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 28. květen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 4. červen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 5 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 3699,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Klidná lokalita, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Rezidence Sea Resort - Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022

Rezidence Sea Resort

28.5. - 4.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
5 780 Kč

Rezidence Sea Resort - informace

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Abruzzo, Rezidence Sea Resort, v ubytovacím zařízení Rezidence Sea Resort s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 28. května do soboty 4. června 2022. Doprava s příjezdem na místo za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Rezidence Sea Resort levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5780,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022, jaro 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Vybavení

Recepce, výtah, restaurace, WiFi, panoramatická terasa s vířivkou (vířivka je funkční v období cca 10.06. - 05.09., koupací čepice nutná, možnost zakoupení na recepci za poplatek cca 2 EUR, dětem do 12 let vstup nedoporučen). Pračka ve společných prostorech za poplatek. Rezidence nemá vlastní parkovací místa.

Ubytování

Byty s kuchyňským koutem, koupelnou a WC, TV, balkónem. BILO 4 má dvě koupelny, TRILO 6 má 3 koupelny. V MONO 2 a MONO 3 je mikrovlnná trouba. Klimatizace za poplatek 35 EUR/týden (na vyžádání). Do apartmánů nelze dodat přistýlku.
MONO 2: jedna místnost se dvěma lůžky.
MONO 3: jedna místnost se třemi lůžky (dvojlůžko a rozkládací lůžko).
BILO 4: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), ložnice se dvěma lůžky. TRILO 6: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), dvě ložnice se dvěma lůžky.

Stravování

Vlastní. Polopenze: dítě 3 - 6 let: 11 EUR/os./den, dítě 6 - 12 let: 16 EUR/os./den, dospělý: 22 EUR/os./den. Cena je platná při zakoupení polopenze po celou dobu pobytu. Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu.

V ceně

Pobyt v apartmánu bez stravy s vybraným typem dopravy, spotřeba energie, plynu a vody, závěrečný úklid, služby delegáta (kromě období 01.08. - 20.08.).
Pobyt: sobota - sobota.

Slevy

Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
Časová sleva 5% při zakoupení do 31.01.
Časová sleva 3% při zakoupení do 28.02.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

Sleva pro věrné klienty není v cenách zohledněna, vyžádejte si její uznání u svého prodejce.

Příplatky

POVINNÉ PŘÍPLATKY: pobytová taxa: cca 1,50 EUR/os. od 15 let/den (max. 10 dní pobytu).
Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů.
Skupiny platí vratnou kauci za úklid apartmánu ve výši 100 EUR/byt.
NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
Ložní prádlo: vlastní nebo za poplatek 10 EUR/os./pobyt (nutno objednat předem). Ručníky: vlastní nebo za poplatek 5 EUR/os./pobyt (nutno objednat předem).
Klimatizace: 35 EUR/týden (na vyžádání).

Povinné smluvní údaje

Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 29.05. do 31.07. a od 21.08. do 25.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Osoby starší 15 let platí pobytovou taxu cca 1,50 EUR/os./den (max. 10 dnů). Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob, pro uskutečnění nástupního místa je nutný minimální počet 6 osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů lišit. POŽADAVKY VZTAHUJÍCÍ SE K PANDEMII COVID19 - DLE AKTUÁLNÍ SITUACE.

Popis letoviska

SILVI MARINA
Jedno z nejnavštěvovanějších letovisek provincie Abruzzo leží asi 13 km severně od Pescary, největšího města kraje Abruzzo. Silvi Marina je typickým italským městečkem. Kromě centrální promenády podél moře, plné obchůdků, barů, cukráren a restaurací, tu narazíte na klasické domky a vilky. Samozřejmě nechybí dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Zvláštní kolorit dodávají tomuto středisku kopce v pozadí s mnoha vinicemi, olivovými háji a městečky na svazích. Nedaleko odtud je Abruzský národní park, jehož návštěvou si lze zpestřit pobyt u moře. Každý čtvrtek se v městečku konají trhy. Letoviskem prochází železniční trať. Díky své výhodné poloze, čistému moři a plážím se zlatavým pískem je Silvi Marina nazývána „perlou abruzského pobřeží “.

Doprava

Autobusová doprava - cena: 2.990 Kč
Doprava je zajištěna v období 28.05. - 01.08. a 20.08. - 26.09. 2021.
Nástupní místa: Brno, České Budějovice, Písek, Praha, Příbram, Strakonice. Nástupní místa - za příplatek: 200 Kč: Horažďovice, Klatovy, Mladá Boleslav, Plzeň, Tábor. 250 Kč: Děčín, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Liberec, Most, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Prostějov, Teplice, Turnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Zlín.
VILLAGGIO EUROPA UNITA - POUZE NA VLASTNÍ DOPRAVU

Uskutečnění svozu je podmíněno alespoň 6 osobami v nástupním místě.
Cena dopravy 2.990 Kč/os. platí při zakoupení obousměrné dopravy a je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou. Odjezdy a příjezdy: odjezdy jsou vždy v pátek v dopoledních/odpoledních hodinách (Praha cca 13:30), příjezd do letoviska je v sobotu v ranních/dopoledních hodinách. Odjezd z Itálie je v sobotu ve odpoledních hodinách (cca 16:00 - 17:00). Čas odjezdu z letoviska je závislý na čase sobotního příjezdu autobusu do koncového letoviska. Návrat do ČR v neděli v dopoledních/poledních hodinách.

Delegátské služby

Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 29.05. do 01.08. a od 22.08. do 25.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětské hřiště, Dětský bazén, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Park - Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022

Park

1.6. - 7.6.2022
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
11 280 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2022 v lokalitě Abruzzo, Villa Rosa, v Park, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 1. červen 2022 a návratem/příjezdem: úterý 7. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 9 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 11280,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Park je 92 % podle referencí od 27 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Residence Holiday Club - Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022

Residence Holiday Club

3.6. - 12.6.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
7 890 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Abruzzo, v ubytovacím zařízení Residence Holiday Club s počtem hvězdiček: 3, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 3. června do neděle 12. června 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 11 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Residence Holiday Club levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7890,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022, léto 2022, pobytové zájezdy.

Apartmány Leonardo - Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022

Apartmány Leonardo

3.6. - 12.6.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
7 090 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2022 v lokalitě Abruzzo, v Apartmány Leonardo, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 3. červen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 12. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 11 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 7090,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Apartmány Leonardo je 68 % podle referencí od 10 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Residence Azzurra - Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022

Residence Azzurra

4.6. - 11.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
4 585 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Abruzzo, Silvi Marina, v ubytovacím zařízení Residence Azzurra s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 4. června do soboty 11. června 2022. Doprava s příjezdem na místo za 12 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Residence Azzurra levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4585,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022, léto 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 7 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 94 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Villaggio Europa Unita - Silvi Marina - Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022

Villaggio Europa Unita - Silvi Marina

4.6. - 17.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
7 000 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2022 v lokalitě Abruzzo, Villaggio Europa Unit, v Villaggio Europa Unita - Silvi Marina, ubytováním, v délce 14 dní (dva týdny), 13 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. červen 2022 a návratem/příjezdem: pátek 17. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 12 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 7000,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 143 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Dovolená Abruzzo 2022.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Abruzzo v Itálii 2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Abruzzo 2022 | Dovolená Abruzzo 2022.

Pokud jste si nevybrali v Itálii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Itálii? Vybírejte pobyt v Itálii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Abruzzo 2022 nebo Abruzzo 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Abruzzo 2022 nebo First Minute Abruzzo 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Abruzzo levně nebo luxusní dovolená Abruzzo.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Itálii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Abruzzo si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Itálii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Itálii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Itálii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Abruzzo. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Abruzzo. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Abruzzo, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Itálii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Itálie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Itálii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Abruzzo.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Itálii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Itálii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Abruzzo za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Itálii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Abruzzo.

Zajímá vás jak draho je v Itálii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Itálii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Itálii.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Itálie.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Itálii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Itálie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Itálii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Italii.cz 2022, všechna práva vyhrazena.