Vyhledávání

Alta Valtellina 2021 | Dovolená Alta Valtellina 2021

Margherita - Alta Valtellina 2021 | Dovolená Alta Valtellina 2021

Margherita

19.12. - 26.12.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
20 460 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Alta Valtellina, v ubytovacím zařízení Margherita s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 19. prosince do neděle 26. prosince 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 136 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Margherita, který je aktuálně na prodej online v ceně 20460,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Alta Valtellina 2021 | Dovolená Alta Valtellina 2021, zima 2021, sportovní zájezdy, lyžařské.

Chalet Alberti - Alta Valtellina 2021 | Dovolená Alta Valtellina 2021

Chalet Alberti

8.1. - 15.1.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
3 490 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2022 v lokalitě Alta Valtellina, v Chalet Alberti, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 8. leden 2022 a návratem/příjezdem: sobota 15. leden 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 156 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 3490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Alta Valtellina 2021 | Dovolená Alta Valtellina 2021, sportovní zájezdy, lyžařské.

Apt. Dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva) - Alta Valtellina 2021 | Dovolená Alta Valtellina 2021

TV, Lednička, Klidná lokalita, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 550 m, vzdálenost od sjezdovky: 4 km.

Apt. Dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva)

22.1. - 29.1.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 367 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Alta Valtellina, Apt. dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva), v ubytovacím zařízení Apt. Dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva) , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 22. ledna do soboty 29. ledna 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 170 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Apt. Dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2367,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Alta Valtellina 2021 | Dovolená Alta Valtellina 2021, zima 2021, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 3 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 76 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Apt. Dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva) - Alta Valtellina 2021 | Dovolená Alta Valtellina 2021

TV, Lednička, Klidná lokalita, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 550 m, vzdálenost od sjezdovky: 4 km.

Apt. Dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva)

5.3. - 12.3.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
3 825 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2022 v lokalitě Alta Valtellina, Apt. dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva), v Apt. Dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 5. březen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 12. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 212 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 3825,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Alta Valtellina 2021 | Dovolená Alta Valtellina 2021, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Apt. Dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva) je 76 % podle referencí od 3 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Apt. Dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva) - Alta Valtellina 2021 | Dovolená Alta Valtellina 2021

TV, Lednička, Klidná lokalita, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 550 m, vzdálenost od sjezdovky: 4 km.

Apt. Dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva)

26.3. - 2.4.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
3 018 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Alta Valtellina, Apt. dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva), v ubytovacím zařízení Apt. Dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva) , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 26. března do soboty 2. dubna 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 233 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Apt. Dům Casa Federica (San Nicoló Valfurva) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3018,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Alta Valtellina 2021 | Dovolená Alta Valtellina 2021, jaro 2021, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 3 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 76 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Zobrazeno 1-5 z celkem 5 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená Alta Valtellina 2021.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Alta Valtellina v Itálii 2021 online. Last Minute a First Minute zájezdy. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Alta Valtellina 2021 | Dovolená Alta Valtellina 2021.

Pokud jste si nevybrali v Itálii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Itálii? Proč si nevybrat pobyt v Itálii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Alta Valtellina 2021 nebo Alta Valtellina 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Alta Valtellina? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Itálii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Alta Valtellina si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Itálii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Itálii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Itálii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Alta Valtellina. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Alta Valtellina. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Alta Valtellina, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Itálii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Itálie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Itálii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Alta Valtellina.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Itálii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Itálii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Alta Valtellina za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Itálii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Alta Valtellina.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Itálie.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Itálii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Itálie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Itálii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Italii.cz 2021, všechna práva vyhrazena.