Vyhledávání

Itálie autobusem

Starověká Kampánie a Neapolský záliv - Autobusem

Starověká Kampánie a Neapolský záliv

11.8. - 15.8.2021
Snídaně
Autobus

 
7 490 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Neapol, v ubytovacím zařízení Starověká Kampánie a Neapolský záliv , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 11. srpna do neděle 15. srpna 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Starověká Kampánie a Neapolský záliv levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, léto 2021, poznávací zájezdy.

Aurea - Autobusem

Aurea

13.8. - 22.8.2021
Polopenze
Autobus

 
13 680 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2021 v lokalitě Emilia Romagna, v Aurea, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 13. srpen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 22. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 8 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 13680,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, pobytové zájezdy, u moře.

Kemp Stella Del Sud - Autobusem

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, Lednička, Tenis, Volejbal

vzdálenost od pláže: 100 m.

Kemp Stella Del Sud

13.8. - 22.8.2021
Bez stravy
Autobus

6 324 Kč
5 692 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Gargano, Kemp Stella del Sud, v ubytovacím zařízení Kemp Stella Del Sud s počtem hvězdiček: 3, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 13. srpna do neděle 22. srpna 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 8 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Kemp Stella Del Sud levně se slevou 10 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 5692,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, léto 2021, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 8 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Mocambo - Autobusem

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od pláže: 80 m, vzdálenost od centra města: 100 m.

Mocambo

13.8. - 22.8.2021
Plná penze
Autobus

23 119 Kč
22 657 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2021 v lokalitě Marche, San Benedetto del Tronto, v Mocambo, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 13. srpen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 22. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 8 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně se slevou 2 %, v ceně 22657,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně Novomanželská sleva. Průměrné hodnocení Mocambo je 88 % podle referencí od 17 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Villaggio Michelangelo - Autobusem

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Klidná lokalita, Animační programy, Domácí zvířata povolena, Hotelová doprava, Půjčovna kol, Wifi zdarma, Kuchyňský kout

vzdálenost od pláže: 700 m, vzdálenost od centra města: 400 m.

Villaggio Michelangelo

13.8. - 22.8.2021
Bez stravy
Autobus

 
6 560 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Bibione, Bibione Spiaggia, v ubytovacím zařízení Villaggio Michelangelo s počtem hvězdiček: 3, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 13. srpna do neděle 22. srpna 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 8 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Villaggio Michelangelo levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6560,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, léto 2021, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 58 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 76 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Residence Melograno - Autobusem

Residence Melograno

13.8. - 22.8.2021
Bez stravy
Autobus

 
7 020 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2021 v lokalitě Bibione, v Residence Melograno, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 13. srpen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 22. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 8 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 7020,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, pobytové zájezdy, u moře.

Germania - Autobusem

Germania

13.8. - 22.8.2021
Snídaně
Autobus

 
19 370 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Bibione, v ubytovacím zařízení Germania s počtem hvězdiček: 3, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 13. srpna do neděle 22. srpna 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 8 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Germania, který je aktuálně na prodej online v ceně 19370,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, léto 2021, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 15 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 74 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Garni Losanna - Autobusem

Garni Losanna

13.8. - 22.8.2021
Snídaně
Autobus

 
15 570 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2021 v lokalitě Bibione, v Garni Losanna, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 13. srpen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 22. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 8 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, v ceně 15570,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, pobytové zájezdy, u moře.

Monaco - Autobusem

Monaco

13.8. - 22.8.2021
Bez stravy
Autobus

 
7 364 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Bibione, v ubytovacím zařízení Monaco s počtem hvězdiček: 3, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 13. srpna do neděle 22. srpna 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 8 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Monaco levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7364,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, léto 2021, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně Novomanželská sleva. Na základě recenzí od 18 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Residence Gabbiano - Autobusem

Residence Gabbiano

13.8. - 22.8.2021
Bez stravy
Autobus

 
7 330 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2021 v lokalitě Bibione, v Residence Gabbiano, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 13. srpen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 22. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 8 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 7330,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, pobytové zájezdy, u moře.

Rex - Autobusem

Rex

13.8. - 22.8.2021
Polopenze
Autobus

 
16 740 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Lido di Jesolo, v ubytovacím zařízení Rex s počtem hvězdiček: 2, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 13. srpna do neděle 22. srpna 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 8 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Rex, který je aktuálně na prodej online v ceně 16740,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, léto 2021, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 8 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 76 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Le Soleil - Autobusem

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětské hřiště, Dětský bazén, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od pláže: 10 m, vzdálenost od centra města: 120 m.

Le Soleil

13.8. - 22.8.2021
Polopenze
Autobus

 
28 240 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2021 v lokalitě Lido di Jesolo, v Le Soleil, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 13. srpen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 22. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 8 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 28240,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Le Soleil je 90 % podle referencí od 12 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 816 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Autobusem do Itálie s garancí nejnižší ceny. Zájezdy do Itálie autokarem online. 18648 zájezdů do Itálie 2021. Itálie autobusem.

Itálie je vhodná vhodná pro dostupnou dovolenou u moře - jak finančně, dak relativní blízkostí od ČR. V zimě je to skvělé místo pro lyžování. Na své si přijdou také milovníci historie - v Itálii najdete rekordních 43 památek, zapsáných na světovém dědictví UNESCO. Pokud se podíváte na mapu, uvidíte známou „italskou botu“, která měří severojižně od Alp až téměř k Africe kolem 1200 km. Pobřeží Itálie obtékají čtyři moře – na západě Ligurské a Tyrhenské a na východě Jaderské a Jónské. Součástí Itálie jsou ostrovy – Sardinie, Sicílie, Capri, Elba, Ischia a mnoho dalších menších ostrovů. Itálie je vhodná pro dovolenou po celý rok. V zimě je oblíbené lyžování nebo snowboarding v Italských Alpách (listopad, prosinec, leden, únor, březen). Jaro, léto a podzim jsou zase ideální pro návštěvy památek. Vhodnými měsíci pro pobyt u moře je květen, červen, červenec, srpen, září a někdy také duben a říjen.

Pokud jste si nevybrali v Itálii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Itálii? Proč si nevybrat pobyt v Itálii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Itálie 2021 nebo Itálie 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Itálie? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Itálii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Itálie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Itálii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Itálii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Itálii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Itálie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Itálie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Itálie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Itálii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Itálie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Itálii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Itálie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Itálii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Itálii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Itálie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Itálii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Itálie.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Itálie.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Itálii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Itálie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Itálii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Italii.cz 2021, všechna práva vyhrazena.