Vyhledávání dovolené v Itálii

Ceny v Itálii

Jak draho je v Itálii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Itálii? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny v Itálii v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Itálie.

Ceny v Itálii
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety28 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety36 Kč
Víno alkohol a cigarety71 Kč
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety102 Kč
Cigarety alkohol a cigarety127 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety127 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety130 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety137 Kč
Vodka alkohol a cigarety168 Kč
Taxi - cena za 1 km doprava36 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava127 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava813 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje10 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje28 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje33 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje51 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv869 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv2202 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv2311 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv2842 Kč
Bageta potraviny15 Kč
Brambory 1 kg potraviny15 Kč
Chléb potraviny25 Kč
Květák potraviny25 Kč
Lilek, baklažán potraviny25 Kč
Kiwi potraviny25 Kč
Banány potraviny25 Kč
Hlávkový salát potraviny28 Kč
Mléko 1 l potraviny30 Kč
Plnotučné mléko 1 l potraviny33 Kč
Vejce 10 ks potraviny38 Kč
Chléb 500 g potraviny38 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny43 Kč
Jablka 1 kg potraviny43 Kč
Meruňky potraviny43 Kč
Rajčata 1 kg potraviny46 Kč
Rýže 1 kg potraviny48 Kč
Broskve potraviny51 Kč
Vejce 12 ks potraviny64 Kč
Hroznové víno potraviny89 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny104 Kč
Višně, třešně potraviny127 Kč
Kuře potraviny150 Kč
Vepřové maso potraviny150 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny198 Kč
Sýr 500 g potraviny203 Kč
Šunka potraviny231 Kč
Sýr 1 kg potraviny295 Kč
Slanina potraviny389 Kč
Hovězí maso potraviny452 Kč
Salám potraviny503 Kč
Cappuccino restaurace38 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace89 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace112 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace152 Kč
Míchaný nápoj restaurace203 Kč
Polední menu v centru restaurace305 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace381 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace406 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace635 Kč
Luxusní večeře s vínem a zákuskem restaurace902 Kč
Vyhledávání dovolené v Itálii

Na této stránce naleznete: Jak draho je v Itálii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje v Itálii? Ceny v Itálii.

Itálie je vhodná vhodná pro dostupnou dovolenou u moře - jak finančně, dak relativní blízkostí od ČR. V zimě je to skvělé místo pro lyžování. Na své si přijdou také milovníci historie - v Itálii najdete rekordních 43 památek, zapsáných na světovém dědictví UNESCO. Pokud se podíváte na mapu, uvidíte známou „italskou botu“, která měří severojižně od Alp až téměř k Africe kolem 1200 km. Pobřeží Itálie obtékají čtyři moře – na západě Ligurské a Tyrhenské a na východě Jaderské a Jónské. Součástí Itálie jsou ostrovy – Sardinie, Sicílie, Capri, Elba, Ischia a mnoho dalších menších ostrovů. Itálie je vhodná pro dovolenou po celý rok. V zimě je oblíbené lyžování nebo snowboarding v Italských Alpách (listopad, prosinec, leden, únor, březen). Jaro, léto a podzim jsou zase ideální pro návštěvy památek. Vhodnými měsíci pro pobyt u moře je květen, červen, červenec, srpen, září a někdy také duben a říjen.

Pokud jste si nevybrali v Ceny v Itálii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Itálii? Vybírejte pobyt v Itálii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Itálie 2023 nebo Itálie 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Itálie 2023 nebo First Minute Itálie 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Itálie levně nebo luxusní dovolená Itálie.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Itálii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Itálie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Itálii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Itálii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Itálii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Itálie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Itálie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Itálie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Itálii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Itálie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Itálii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Itálie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Itálii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Itálii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Itálie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Itálii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Itálie.

Zajímá vás jak draho je v Itálii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Itálii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Itálii.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Italii.cz 2023, všechna práva vyhrazena.