Vyhledávání dovolené v Itálii

Dovolená Itálie

Dovolená Itálie

Dei Cesari

23.8. - 26.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
6 990 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Lazio, v ubytovacím zařízení Dei Cesari s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od úterý 23. srpna do pátku 26. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 9 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Dei Cesari levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená, léto 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Fitness, Animační programy, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

La Buca Del Gatto - Itálie Dovolená

La Buca Del Gatto

23.8. - 29.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
23 990 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2022 v lokalitě Toskánsko, La Buca del Gatto, v La Buca Del Gatto, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 23. srpen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 29. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 9 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 23990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení La Buca Del Gatto je 86 % podle referencí od 11 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Oxford - Itálie Dovolená

Oxford

23.8. - 30.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
25 290 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Lido di Jesolo, v ubytovacím zařízení Oxford , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 23. srpna do úterý 30. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 9 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Oxford, který je aktuálně na prodej online v ceně 25290,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená, léto 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Dei Cesari - Itálie Dovolená

Dei Cesari

23.8. - 28.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
11 390 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2022 v lokalitě Lazio, v Dei Cesari, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 23. srpen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 28. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 9 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 11390,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená, pobytové zájezdy, u moře.

Firenze - Itálie Dovolená

Firenze

23.8. - 28.8.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
10 890 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Bibione, v ubytovacím zařízení Firenze s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od úterý 23. srpna do neděle 28. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 9 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Firenze, který je aktuálně na prodej online v ceně 10890,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená, léto 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 32 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Dei Cesari - Itálie Dovolená

Dei Cesari

23.8. - 27.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
9 190 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2022 v lokalitě Lazio, v Dei Cesari, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 23. srpen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 27. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 9 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 9190,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená, pobytové zájezdy, u moře.

Firenze - Itálie Dovolená

Firenze

23.8. - 29.8.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
13 090 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Bibione, v ubytovacím zařízení Firenze s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od úterý 23. srpna do pondělí 29. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 9 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Firenze, který je aktuálně na prodej online v ceně 13090,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená, léto 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 32 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Fitness, Animační programy, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Garden Club Toscana - Itálie Dovolená

Garden Club Toscana

23.8. - 28.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
22 900 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2022 v lokalitě Toskánsko, Garden Club Toscana, v Garden Club Toscana, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 23. srpen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 28. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 9 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 22900,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Garden Club Toscana je 84 % podle referencí od 10 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Fitness, Animační programy, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Garden Club Toscana - Itálie Dovolená

Garden Club Toscana

23.8. - 30.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
30 250 Kč

Garden Club Toscana - informace

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Toskánsko, Garden Club Toscana, v ubytovacím zařízení Garden Club Toscana s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 23. srpna do úterý 30. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 9 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Garden Club Toscana, který je aktuálně na prodej online v ceně 30250,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená, léto 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 10 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Slevy a příplatky

Příplatek za dětskou postýlku pro děti do 3 let 10 € / den
Vstup do wellness centra (osoby starší 16 let) 25 € / 2 hodiny
(platí se na místě)

Destinace

San Vincenzo leží v Toskánsku na Etruské riviéře asi 70 km jižně od Livorna . Patří mezi jedno z nejlépe vybavených přímořských letovisek v Toskánsku. Nachází se zde i největší přístav v regionu. Za návštěvu určitě stojí věž San Vincenzo v severní části přístavu, která byla vystavěna ve 13. století jako ochrana před piráty. Další dominantou je kostel San Vincenzo s nádhernými freskami z 19. století. Letovisko lemují dlouhé písčité pláže.

Garden Toscana Resort

Garden Toscana Resort hvězdičekhvězdičekhvězdičekhvězdiček leží v malebném Toskánsku 3,5 km od historického městečka San Vincenzo uprostřed bohaté středomořské vegetace. Nabízí velmi komfortní ubytování, 4 restaurace, 2 bary, rozsáhlé wellness centrum, bazény, bohatou nabídku sportovišť, dětský klub, animační program, výhledy na ostrov Elba a vstup na čistou písčitou pláž.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v celkem 430 pokojích typu Classic pro 2 osoby s možností přistýlky a rodinné pokoje pro max. 4 dospělé osoby a jedno dítě. K výbavě všech pokojů patří samonastavitelná klimatizace, sušička na vlasy, televize s plochou obrazovkou, telefon, trezor, minibar (na vyžádání) a internetové připojení WIFI

Pokoje typu Classic se skládají z ložnice s manželskou postelí a rozkládacím gaučem, který může sloužit jako přistýlka pro dvě děti do 13 let, koupelny a soukromé terasy nebo balkonu.

Rodinné pokoje se nacházejí většinou na prvním a druhém poschodí. Skládají se ze dvou pokojů – jednoho s manželskou postelí a druhého se dvěma samostatnými postelemi. Dále je zde koupelna a soukromá terasa.

Gastronomie

V rezortu se nachází celkem 4 restaurace a 2 bary.

Objednat si můžete buď polopenzi nebo plnou penzi v restauraci Melograno ve formě bufetových stolů s obsluhou. V ceně je neomezená konzumace vybraných nápojů během jídel (voda, sycená minerálka, nealkoholické nápoje, stolní víno). Můžete zde vychutnávat výborné středomořské speciality připravené z lokálních čerstvých produktů podle toskánských receptur.

Dále v rezortu najdete restauraci The Garden s nabídkou grilovacích specialit, která se nachází poblíž pláže ve stínů vzrostlých stromů. Nová exklusivní restaurace Il Boschetto s výhledem na pláž nabízí a la carte menu se špičkovými delikatesy. Je zde vyžadována rezervace za poplatek. Restaurace Il Gardenia nabízí jídla výlučně z bio lokálních produktů připravených podle principů zdravého stravování. I zde je vyžadována rezervace.

Bistro Sleeper Corner s nabídkou lehkého občerstvení a lahodné kávy je otevřen denně od 10:00 do 23:00.

Wellness centrum

Součástí rezortu je wellness centrum o rozloze 700 m2 pro osoby starší 16 let. Zahrnuje finskou saunu, tureckou lázeň, středomořskou lázeň, solnou jeskyni, ledopád a relaxační bazén s vodními tryskami a masážními lůžky. K dispozici je také 5 terapeutických místností, nabídka masáži, soukromé spa, relaxační zóna a koutek s bylinkovým čajem.

Sport a rekreace

Milovníci aktivního odpočinku a rekreace se mohou těšit na pestrý výběr sportovního vyžití. Je zde dobře vybavené fitness centrum, plavecký bazén, dětský bazén, 12 antukových tenisových kurtů, 3 kurty na padel, 2 osvětlená fotbalová hřiště, basketbal, volejbal, plážový volejbal, plážový tenis, petanque, stolní tenis, půjčovna kol včetně elektrokol a běžecký okruh. Na pláži si za poplatek můžete zapůjčit šlapací loďku, kánoi nebo SUP paddleboard.

V rezortu nechybí herna, kde můžete vyzkoušet oblíbený tři-dimenzní minigolf, bowling nebo vnitřní autodráhu na dětská elektroauta a motorky.

Od konce května do září je v ceně bohatý animační program pro děti i dospělé. Pro nejmenší děti je k dispozici Nicolino Baby Club (od 3 do 6 let) a Nicolino Mini Club (od 6 do 12 let). Starší děti od 12 let se mohou těšit na zábavný program v Nick Clubu.

Hotelové služby a vybavení

Mezi další vybavení patří recepce, úschovna zavazadel, malý obchod, vnitřní divadlo pro 800 lidí, 4 konferenční prostory, WIFI, nabídka poznávacích zájezdů, transfer do San Vincenzo a hlídaní dětí.

Pláž

Dlouhá písčitá pláž se nachází cca 400 metrů od rezortu. Již od roku 2005 je nositelkou ocenění Modré Vlajky za čistotu a kvalitu služeb.

Zvířata

V rezortu není povolen pobyt se zvířetem.

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat před hotelem.


Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Fitness, Animační programy, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

La Buca Del Gatto - Itálie Dovolená

La Buca Del Gatto

23.8. - 27.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
17 490 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2022 v lokalitě Toskánsko, La Buca del Gatto, v La Buca Del Gatto, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 23. srpen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 27. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 9 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 17490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení La Buca Del Gatto je 86 % podle referencí od 11 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Fitness, Animační programy, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

La Buca Del Gatto - Itálie Dovolená

La Buca Del Gatto

23.8. - 30.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
27 290 Kč

La Buca Del Gatto - informace

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Toskánsko, La Buca del Gatto, v ubytovacím zařízení La Buca Del Gatto s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 23. srpna do úterý 30. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 9 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu La Buca Del Gatto, který je aktuálně na prodej online v ceně 27290,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená, léto 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 11 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Popis objektu

Hotel LA BUCA DEL GATTOhvězdičekhvězdičekhvězdiček (Via dellAstronomia) se nachází v unikátním přírodním prostředí Tombolo di Cecina, obklopen unikátním ekosystémem, plném zeleně a omamných vůní. Součástí hotelu je recepce, restaurace La Coffa (u bazénu), konferenční sál, bar, 3 bazény (pro dospělé, dětský bazén a krytý vyhřívaný bazén, vířivka), solární terasa se slunečníky a lehátky, 6 tenisových kurtů, posilovna, fotbalové a golfové hřiště a parkoviště. Hotel je orientovaný na rodiny s dětmi, nabízí speciální dětská menu, jídelní židličky, možnost přípravy dětských jídel a ohřev nápojů. K dispozici je dětské hřiště, mini-klub a hlídání dětí. Hotelové pokoje jsou rozmístěny v 5 vilkách (v každé je 19 pokojů). Pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, klimatizaci, Wi-Fi, TV, minibar a trezor. Pokoje Garden jsou v přízemí a disponují zahrádkou nebo terasou.

Pláž

Bagno Verde cca 800 m
Bagno Conchiglia 800 m
(obě volné)

Vzdálenost od

pláže 800 m, centra s obchody Cecina MAre 2 km, psí pláže 800 m, letiště Pisa 50 km, železniční stanice Cecina 3,5 km

Bazén

bazén pro dospělé a dětský bazén, vnitřní vyhřívaný bazén

Pozice objektu v letovisku

klidné místo

Vybavení objektu

recepce, Wi-Fi v objektu, restaurace, bar, konferenční sál, ubytovací kancelář

Venkovní dispozice

prostorný pozemek, uprostřed zeleně, solární terasa, s lehátky, se slunečníky

Strava

snídaně a večeře formou bufetu s nabídkou toskánských specialit, včetně vody

Pro děti lze půjčit

dětská židlička

Děti

animace, dětské hřiště, miniklub, hlídání dětí, možnost ohřevu dětských jídel

Sport

fitness / posilovna, tenis, fotbal, golf

Ubytování

pokoj, Garden - ()
pokoj s manželskou postelí, 3. a 4. lůžko rozkládací dvougauč, plocha 30 m², přízemí, terasa nebo zahrádka, klimatizace, TV, Wi-Fi na pokoji, trezor, minibar, sprcha, bidet, fén, parkovací místo, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7, příjezd od 15:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00


Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Fitness, Animační programy, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Garden Club Toscana - Itálie Dovolená

Garden Club Toscana

23.8. - 29.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
26 570 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2022 v lokalitě Toskánsko, Garden Club Toscana, v Garden Club Toscana, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 23. srpen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 29. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 9 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 26570,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Garden Club Toscana je 84 % podle referencí od 10 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 9797 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Dovolená v Itálii s garancí nejnižší ceny. Dovolená 2022 a Last Minute Itálie. 9797 zájezdů do Itálie. Zájezdy All Inclusive. Ubytování v hotelech, apartmánech a bungalovech výhodně. Dovolená Itálie.

Itálie je vhodná vhodná pro dostupnou dovolenou u moře - jak finančně, dak relativní blízkostí od ČR. V zimě je to skvělé místo pro lyžování. Na své si přijdou také milovníci historie - v Itálii najdete rekordních 43 památek, zapsáných na světovém dědictví UNESCO. Pokud se podíváte na mapu, uvidíte známou „italskou botu“, která měří severojižně od Alp až téměř k Africe kolem 1200 km. Pobřeží Itálie obtékají čtyři moře – na západě Ligurské a Tyrhenské a na východě Jaderské a Jónské. Součástí Itálie jsou ostrovy – Sardinie, Sicílie, Capri, Elba, Ischia a mnoho dalších menších ostrovů. Itálie je vhodná pro dovolenou po celý rok. V zimě je oblíbené lyžování nebo snowboarding v Italských Alpách (listopad, prosinec, leden, únor, březen). Jaro, léto a podzim jsou zase ideální pro návštěvy památek. Vhodnými měsíci pro pobyt u moře je květen, červen, červenec, srpen, září a někdy také duben a říjen.

Pokud jste si nevybrali v Dovolená Itálie žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Itálii? Vybírejte pobyt v Itálii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Itálie 2022 nebo Itálie 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Itálie 2022 nebo First Minute Itálie 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Itálie levně nebo luxusní dovolená Itálie.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Itálii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Itálie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Itálii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Itálii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Itálii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Itálie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Itálie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Itálie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Itálii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Itálie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Itálii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Itálie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Itálii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Itálii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Itálie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Itálii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Itálie.

Zajímá vás jak draho je v Itálii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Itálii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Itálii.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Itálie.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Itálii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Itálie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Itálii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Italii.cz 2022, všechna práva vyhrazena.