Vyhledávání

First Minute Itálie

Ginepro - First Minute

Ginepro

16.2. - 19.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
3 990 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Bormio, v ubytovacím zařízení Ginepro s počtem hvězdiček: 2, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od středy 16. února do soboty 19. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 121 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Ginepro levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, zima 2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Rezidence Plazoll - First Minute

Rezidence Plazoll

16.2. - 17.2.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 290 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2022 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones, v Rezidence Plazoll, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 16. únor 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 17. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 121 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 1290,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Rezidence Plazoll je 82 % podle referencí od 22 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Milano (Santa Caterina) - First Minute

Milano (Santa Caterina)

16.2. - 19.2.2022
Polopenze s nápoji
Vlastní doprava

 
3 999 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Santa Caterina, v ubytovacím zařízení Milano (Santa Caterina) s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od středy 16. února do soboty 19. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 121 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze s nápoji. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Milano (Santa Caterina) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3999,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, zima 2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 12 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 72 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Brunnerhof - First Minute

Brunnerhof

16.2. - 21.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
9 520 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2022 v lokalitě Jižní Tyrolsko, v Brunnerhof, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 16. únor 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 21. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 121 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 9520,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Brunnerhof je 88 % podle referencí od 10 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Gallhaus (San Giovanni) - First Minute

Gallhaus (San Giovanni)

16.2. - 19.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
9 080 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Kronplatz / Plan de Corones, v oblasti Kronplatz, Gallhaus (San Giovanni), v ubytovacím zařízení Gallhaus (San Giovanni) s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od středy 16. února do soboty 19. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 121 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Gallhaus (San Giovanni) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9080,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, zima 2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Bellavista Pinzolo - First Minute

Bellavista Pinzolo

16.2. - 19.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
4 755 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2022 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo, v Bellavista Pinzolo, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 16. únor 2022 a návratem/příjezdem: sobota 19. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 121 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 4755,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, sportovní zájezdy, lyžařské.

Gardenia - First Minute

Gardenia

16.2. - 21.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
6 290 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Bormio, v ubytovacím zařízení Gardenia s počtem hvězdiček: 2, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od středy 16. února do pondělí 21. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 121 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Gardenia levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6290,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, zima 2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 20 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 76 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Mair (Campo Tures) - First Minute

Mair (Campo Tures)

16.2. - 19.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
4 480 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2022 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones, v resortu Kronplatz, Mair (Campo Tures), v Mair (Campo Tures), ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 16. únor 2022 a návratem/příjezdem: sobota 19. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 121 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 4480,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, sportovní zájezdy, lyžařské.

Du Lac Vital Mountain - First Minute

Du Lac Vital Mountain

16.2. - 21.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
7 370 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Paganella, v ubytovacím zařízení Du Lac Vital Mountain s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od středy 16. února do pondělí 21. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 121 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Du Lac Vital Mountain levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7370,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, zima 2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 30 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 94 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Residence La Locanda - First Minute

Residence La Locanda

16.2. - 19.2.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
1 733 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2022 v lokalitě Marilleva/Folgarida, v Residence La Locanda, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 16. únor 2022 a návratem/příjezdem: sobota 19. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 121 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 1733,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, sportovní zájezdy, lyžařské.

Myriam - First Minute

Myriam

16.2. - 19.2.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

6 563 Kč
5 972 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Ravascletto, v ubytovacím zařízení Myriam , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od středy 16. února do soboty 19. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 121 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Myriam levně se slevou 9 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 5972,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, zima 2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Residence Hotel Raggio Di Luce - First Minute

TV, Lednička, Dětský koutek, Klidná lokalita, Zastávka skibusu, Bar, Wifi zdarma

Residence Hotel Raggio Di Luce

16.2. - 22.2.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
16 190 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2022 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno, Residence Hotel Raggio di Luce, v Residence Hotel Raggio Di Luce, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 16. únor 2022 a návratem/příjezdem: úterý 22. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 121 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 16190,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, sportovní zájezdy, lyžařské.


Zobrazeno 1-12 z celkem 8391 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: First Minute Itálie 2022.️ Garance nejnižší ceny. Rezervujte si včas svou dovolenou v Itálii online. First Minute pobyty 2022. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. First Minute Itálie.

Itálie je vhodná vhodná pro dostupnou dovolenou u moře - jak finančně, dak relativní blízkostí od ČR. V zimě je to skvělé místo pro lyžování. Na své si přijdou také milovníci historie - v Itálii najdete rekordních 43 památek, zapsáných na světovém dědictví UNESCO. Pokud se podíváte na mapu, uvidíte známou „italskou botu“, která měří severojižně od Alp až téměř k Africe kolem 1200 km. Pobřeží Itálie obtékají čtyři moře – na západě Ligurské a Tyrhenské a na východě Jaderské a Jónské. Součástí Itálie jsou ostrovy – Sardinie, Sicílie, Capri, Elba, Ischia a mnoho dalších menších ostrovů. Itálie je vhodná pro dovolenou po celý rok. V zimě je oblíbené lyžování nebo snowboarding v Italských Alpách (listopad, prosinec, leden, únor, březen). Jaro, léto a podzim jsou zase ideální pro návštěvy památek. Vhodnými měsíci pro pobyt u moře je květen, červen, červenec, srpen, září a někdy také duben a říjen.

Pokud jste si nevybrali v First Minute Itálie žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Itálii? Proč si nevybrat pobyt v Itálii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Itálie 2021 nebo Itálie 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Itálie? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Itálii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Itálie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Itálii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Itálii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Itálii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Itálie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Itálie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Itálie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Itálii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Itálie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Itálii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Itálie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Itálii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Itálii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Itálie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Itálii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Itálie.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Itálie.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Itálii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Itálie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Itálii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© italii.cz 2021, všechna práva vyhrazena.