Vyhledávání dovolené v Itálii

Alpine Smart Residence (Folgaria)

Alpine Smart Residence (Folgaria)

Alpine Smart Residence (Folgaria)

26.2. - 12.3.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
10 357 Kč
10 150 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Folgaria / Lavarone, Alpine Smart Residence (Folgaria), v ubytovacím zařízení Alpine Smart Residence (Folgaria) s počtem hvězdiček: 2, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od neděle 26. února do neděle 12. března 2023. Doprava s příjezdem na místo za 20 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Alpine Smart Residence (Folgaria) levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 10150,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2023, sportovní zájezdy, lyžařské.

Cena zahrnuje

Ubytování ve vybraném typu apartmánu bez stravy
Parkování
WiFi připojení
Vstup do bazénu v Residenci Alaska (22.12.-13.3.)

Cena nezahrnuje

Lázeňskou taxu cca 1,50 €/os. od 14 let/noc, platba na místě)
Povinnou platbu klubové karty Comfort Card cca 22 €/den/apartmán. Karta zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn, topení, povlečení, ručníky, utěrky, závěrečný úklid (kuchyňský kout uklízí hosté, při nedostatcích bude zadrženo cca 45 € z kauce)
Vratnou kauci 200 €/apartmán (v hotovosti)
Cestovní pojištění
Poplatek za domácí zvíře (pes do 15 kg) - 15€/den (na vyžádání)
Skipas

O hotelu

Rezidence s 28 apartmány na 3 podlažích byla v roce 2014 kompletně renovována. K dispozici je recepce s trezorem a společenská místnost se sat. TV. WiFi připojení je ve společenské místnosti a v apartmánech zdarma.

Lokalita

Rezidence se nachází na slunném a klidném svahu nad střediskem Folgaria v cca 1200 m n. m. Centrum s obchody, bary a restauracemi je cca 500 m od budovy.
K vlekům cca 2,5 km, skibus zdarma cca 500 m.
Info pro lyžaře:
Vlek/lanovka/sjezdovka: cca 2,5 km
Skibus: cca 500 m, zdarma
Půjčovna lyží: cca 500 m
Vzdálenost z Prahy: cca 745 km, 7 hodin a 25 minut
Vzdálenost z Brna: cca 810 km, 8 hodin a 5 minut

Popis pokojů

Všechny apartmány mají WC, sprchu, posezení, kuchyňský kout (el. sporák, lednice), sat. TV a balkon. WiFi připojení je v apartmánech zdarma:
  • Jednopokojové apartmány Mono: cca 21 m2, studio s rozkládacím dvoulůžkem a palandou, pro max. 3 osoby.
  • Dvoupokojové apartmány Bilo: cca 31 m2, místnost s rozkládacím dvoulůžkem a malá ložnice se dvěma lůžky nebo palandou, pro max. 4 osoby.
Dětský set zdarma (na vyžádání v CK): dětská postýlka, vysoká stolička, přebalovací pult.

Restaurace, bary, stravování

Bez stravování

Fitness a lázně

Zdarma: využití krytého bazénu v Residenci Alaska (22.12.-13.3.).

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma (22.12.-13.3.): zábavní program a babyclub (4-10 let) odpoledne v Residenci Alaska a školička dopoledne na sjezdovce.
Domácí mazlíčci povoleni na vyžádání a za poplatek 15€/den (max. do 15 kg).


Alpine Smart Residence (Folgaria) - Itálie Hotel

Alpine Smart Residence (Folgaria)

26.2. - 5.3.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 948 Kč
4 750 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2023 v lokalitě Folgaria / Lavarone, Alpine Smart Residence (Folgaria), v Alpine Smart Residence (Folgaria), s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 26. únor 2023 a návratem/příjezdem: neděle 5. březen 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 20 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 4 % je nyní aktuálně v ceně 4750,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, sportovní zájezdy, lyžařské.

Alpine Smart Residence (Folgaria) - Itálie Hotel

Alpine Smart Residence (Folgaria)

26.2. - 3.3.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
3 958 Kč
3 800 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Folgaria / Lavarone, Alpine Smart Residence (Folgaria), v ubytovacím zařízení Alpine Smart Residence (Folgaria) s počtem hvězdiček: 2, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od neděle 26. února do pátku 3. března 2023. Doprava s příjezdem na místo za 20 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Alpine Smart Residence (Folgaria) levně se slevou 4 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 3800,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2023, sportovní zájezdy, lyžařské.

Alpine Smart Residence (Folgaria) - Itálie Hotel

Alpine Smart Residence (Folgaria)

27.2. - 3.3.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 959 Kč
2 900 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2023 v lokalitě Folgaria / Lavarone, Alpine Smart Residence (Folgaria), v Alpine Smart Residence (Folgaria), s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 27. únor 2023 a návratem/příjezdem: pátek 3. březen 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 21 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 2 % je nyní aktuálně v ceně 2900,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, sportovní zájezdy, lyžařské.

Alpine Smart Residence (Folgaria) - Itálie Hotel

Alpine Smart Residence (Folgaria)

27.2. - 4.3.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
3 699 Kč
3 625 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Folgaria / Lavarone, Alpine Smart Residence (Folgaria), v ubytovacím zařízení Alpine Smart Residence (Folgaria) s počtem hvězdiček: 2, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pondělí 27. února do soboty 4. března 2023. Doprava s příjezdem na místo za 21 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Alpine Smart Residence (Folgaria) levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 3625,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2023, sportovní zájezdy, lyžařské.

Alpine Smart Residence (Folgaria) - Itálie Hotel

Alpine Smart Residence (Folgaria)

28.2. - 5.3.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
3 699 Kč
3 625 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2023 v lokalitě Folgaria / Lavarone, Alpine Smart Residence (Folgaria), v Alpine Smart Residence (Folgaria), s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 28. únor 2023 a návratem/příjezdem: neděle 5. březen 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 22 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 2 % je nyní aktuálně v ceně 3625,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, sportovní zájezdy, lyžařské.

Alpine Smart Residence (Folgaria) - Itálie Hotel

Alpine Smart Residence (Folgaria)

28.2. - 13.3.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
9 617 Kč
9 425 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Folgaria / Lavarone, Alpine Smart Residence (Folgaria), v ubytovacím zařízení Alpine Smart Residence (Folgaria) s počtem hvězdiček: 2, v délce 14 dní (dvoutýdenní pobyt), 13 nocí. Termín ubytování je od úterý 28. února do pondělí 13. března 2023. Doprava s příjezdem na místo za 22 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Alpine Smart Residence (Folgaria) levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 9425,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2023, sportovní zájezdy, lyžařské.

Alpine Smart Residence (Folgaria) - Itálie Hotel

Alpine Smart Residence (Folgaria)

1.3. - 6.3.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
3 699 Kč
3 625 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2023 v lokalitě Folgaria / Lavarone, Alpine Smart Residence (Folgaria), v Alpine Smart Residence (Folgaria), s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 1. březen 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 6. březen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 23 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 2 % je nyní aktuálně v ceně 3625,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, sportovní zájezdy, lyžařské.

Alpine Smart Residence (Folgaria) - Itálie Hotel

Alpine Smart Residence (Folgaria)

2.3. - 7.3.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
3 699 Kč
3 625 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Folgaria / Lavarone, Alpine Smart Residence (Folgaria), v ubytovacím zařízení Alpine Smart Residence (Folgaria) s počtem hvězdiček: 2, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 2. března do úterý 7. března 2023. Doprava s příjezdem na místo za 24 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní Last Minute zájezd do hotelu Alpine Smart Residence (Folgaria) levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 3625,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, sportovní zájezdy, lyžařské.

Alpine Smart Residence (Folgaria) - Itálie Hotel

Alpine Smart Residence (Folgaria)

3.3. - 7.3.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 959 Kč
2 900 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2023 v lokalitě Folgaria / Lavarone, Alpine Smart Residence (Folgaria), v Alpine Smart Residence (Folgaria), s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 3. březen 2023 a návratem/příjezdem: úterý 7. březen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 25 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 2 % je nyní aktuálně v ceně 2900,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, sportovní zájezdy, lyžařské.

Všechny termíny

Na této stránce naleznete: Alpine Smart Residence (Folgaria) v Itálii v letovisku Folgaria / Lavarone - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Alpine Smart Residence (Folgaria) se stravou formou: bez stravy. Výhodná nabídka ubytování v Itálii v letovisku Folgaria / Lavarone. Dovolená Alpine Smart Residence (Folgaria) - Itálie 2023. Alpine Smart Residence (Folgaria).

Itálie je vhodná vhodná pro dostupnou dovolenou u moře - jak finančně, dak relativní blízkostí od ČR. V zimě je to skvělé místo pro lyžování. Na své si přijdou také milovníci historie - v Itálii najdete rekordních 43 památek, zapsáných na světovém dědictví UNESCO. Pokud se podíváte na mapu, uvidíte známou „italskou botu“, která měří severojižně od Alp až téměř k Africe kolem 1200 km. Pobřeží Itálie obtékají čtyři moře – na západě Ligurské a Tyrhenské a na východě Jaderské a Jónské. Součástí Itálie jsou ostrovy – Sardinie, Sicílie, Capri, Elba, Ischia a mnoho dalších menších ostrovů. Itálie je vhodná pro dovolenou po celý rok. V zimě je oblíbené lyžování nebo snowboarding v Italských Alpách (listopad, prosinec, leden, únor, březen). Jaro, léto a podzim jsou zase ideální pro návštěvy památek. Vhodnými měsíci pro pobyt u moře je květen, červen, červenec, srpen, září a někdy také duben a říjen.

Pokud jste si nevybrali v Itálii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Itálii podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Itálii jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Itálie 2023, Itálie Invia, Itálie Last Minute, Itálie levně, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Italii.cz 2023, všechna práva vyhrazena.