Vyhledávání dovolené v Itálii

Falkensteiner Hotel & Spa Antholz

Falkensteiner Hotel & Spa Antholz

Falkensteiner Hotel & Spa Antholz

9.2. - 12.2.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
11 790 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Kronplatz / Plan de Corones, v oblasti Kronplatz, Falkensteiner Hotel & Spa Antholz, v ubytovacím zařízení Falkensteiner Hotel & Spa Antholz s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 9. února do neděle 12. února 2023. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Falkensteiner Hotel & Spa Antholz, který je aktuálně na prodej online v ceně 11790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2023, sportovní zájezdy, lyžařské.

Popis ubytování

Komfortní hotel se 72 moderně zařízenými pokoji se nachází na okraji městečka Rasun-Anterselva v překrásném údolí obklopeném horami. Svým hostům nabízí kvalitní služby včetně vyhřívaného venkovního i vnitřího bazénu a výborné kuchyně. Ideální místo pro běžkaře. Hotel je výhradně pro dospělé a nejmladší klienty ubytuje od 14 let.

Vybavení objektu

vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, čítárna, W-LAN internet, 2 výtahy, terasa na slunění, zimní zahrada, dětský koutek, úschovna lyží, úschovna zavazadel,hotelový minibus k Centro Biathlon, garáž, parkovací místo, nabíjecí stanice pro elektromobily

Vybavení pokojů

příslušenství, fén, župany, SAT-TV, telefon, trezor, Wi Fi připojenípokoj COMFORT - 20/24 m2, max 1-2 osoby, bez balkonupokoj SUPERIOR - 20/24 m2, max 1-2 osoby, s balkonem, výhled horypokoj DELUXE - 20/24 m2, max 1-3 osoby, s balkonem, výhled do údolípokoj JUNIOR SUITE COMFORT - 30/35 m2, max 1-2 osoby, s balkonem, výhled do lesapokoj JUNIOR SUITE DE LUXE - 30/35 m2, max 1-2 osoby, s balkonem a lodžií, výhled na okolní hory i les

Zábava

wellness centrum Acquapura Spa o rozloze cca 1000 m2, vnitřní i venkovní vyhřívaný bazén, vířivka, sauna, biosauna, finská sauna, Kneipp bazén, privátní spa pro 2 osoby (za poplatek), fitness centrum, relaxační místnost, masáže a kosmetické procedury (za poplatek)

Stravování

3/4 penze:snídaně formou bohatého bufetulehký polední snack, odpolední zákusek, večeře - servírované, výběr z menu o 5 chodech, salátový bufet, speciální diety (na vyžádání)

Vzdálenost od centra

4,5 km centrum městečka Anterselva di Sopra

Vzdálenost od sjezdovky

20 km skiareál Kronplatz, cca 100 m od hotelu běžkařské tratě

Vzdálenost od skibusu

přimo před hotelem

Cena zahrnuje

ubytování s 3/4 penzívstup do wellness centraWi Fi připojeníparkovací místo

Cena nezahrnuje

dopravuskipas KRONPLATZ (možnost zakoupení za příplatek viz ceník)masáže a kosmetické procedurycestovní pojištěnípobytovou taxu

Povinné příplatky

2,5 € os./ den - pobytová taxa 60 € os.- Silvestrovská večeře

Nepovinné příplatky

25 € den - malé zvíře (na vyžádání)jednolůžkový pokoj (na vyžádání)garáž (na vyžádání)

Skipas

SKIPAS ZA PŘÍPLATEK


Falkensteiner Hotel & Spa Antholz - Itálie Hotel

Falkensteiner Hotel & Spa Antholz

9.2. - 14.2.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
18 890 Kč

Dovolená Itálie Super Last Minute 2023 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones, v resortu Kronplatz, Falkensteiner Hotel & Spa Antholz, v Falkensteiner Hotel & Spa Antholz, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 9. únor 2023 a návratem/příjezdem: úterý 14. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 18890,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, sportovní zájezdy, lyžařské.

Falkensteiner Hotel & Spa Antholz - Itálie Hotel

Falkensteiner Hotel & Spa Antholz

9.2. - 16.2.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
26 090 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Kronplatz / Plan de Corones, v oblasti Kronplatz, Falkensteiner Hotel & Spa Antholz, v ubytovacím zařízení Falkensteiner Hotel & Spa Antholz s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 9. února do čtvrtka 16. února 2023. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Falkensteiner Hotel & Spa Antholz, který je aktuálně na prodej online v ceně 26090,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2023, sportovní zájezdy, lyžařské.

Falkensteiner Hotel & Spa Antholz - Itálie Hotel

Falkensteiner Hotel & Spa Antholz

10.2. - 15.2.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
17 790 Kč

Dovolená Itálie Super Last Minute 2023 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones, v resortu Kronplatz, Falkensteiner Hotel & Spa Antholz, v Falkensteiner Hotel & Spa Antholz, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 10. únor 2023 a návratem/příjezdem: středa 15. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 4 dny. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 17790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, sportovní zájezdy, lyžařské.

Falkensteiner Hotel & Spa Antholz - Itálie Hotel

Falkensteiner Hotel & Spa Antholz

11.2. - 16.2.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
17 190 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Kronplatz / Plan de Corones, v oblasti Kronplatz, Falkensteiner Hotel & Spa Antholz, v ubytovacím zařízení Falkensteiner Hotel & Spa Antholz s počtem hvězdiček: 4, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od soboty 11. února do čtvrtka 16. února 2023. Doprava s příjezdem na místo za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Falkensteiner Hotel & Spa Antholz, který je aktuálně na prodej online v ceně 17190,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2023, sportovní zájezdy, lyžařské.

Falkensteiner Hotel & Spa Antholz - Itálie Hotel

Falkensteiner Hotel & Spa Antholz

12.2. - 17.2.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
16 490 Kč

Dovolená Itálie Super Last Minute 2023 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones, v resortu Kronplatz, Falkensteiner Hotel & Spa Antholz, v Falkensteiner Hotel & Spa Antholz, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 12. únor 2023 a návratem/příjezdem: pátek 17. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 6 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 16490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, sportovní zájezdy, lyžařské.

Falkensteiner Hotel & Spa Antholz - Itálie Hotel

Falkensteiner Hotel & Spa Antholz

12.2. - 15.2.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
9 890 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Kronplatz / Plan de Corones, v oblasti Kronplatz, Falkensteiner Hotel & Spa Antholz, v ubytovacím zařízení Falkensteiner Hotel & Spa Antholz s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od neděle 12. února do středy 15. února 2023. Doprava s příjezdem na místo za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Falkensteiner Hotel & Spa Antholz levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9890,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2023, sportovní zájezdy, lyžařské.

Falkensteiner Hotel & Spa Antholz - Itálie Hotel

Falkensteiner Hotel & Spa Antholz

13.2. - 16.2.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
9 890 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2023 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones, v resortu Kronplatz, Falkensteiner Hotel & Spa Antholz, v Falkensteiner Hotel & Spa Antholz, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 13. únor 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 16. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 7 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 9890,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, sportovní zájezdy, lyžařské.

Falkensteiner Hotel & Spa Antholz - Itálie Hotel

Falkensteiner Hotel & Spa Antholz

13.2. - 20.2.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
25 090 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Kronplatz / Plan de Corones, v oblasti Kronplatz, Falkensteiner Hotel & Spa Antholz, v ubytovacím zařízení Falkensteiner Hotel & Spa Antholz s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pondělí 13. února do pondělí 20. února 2023. Doprava s příjezdem na místo za 7 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Falkensteiner Hotel & Spa Antholz, který je aktuálně na prodej online v ceně 25090,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2023, sportovní zájezdy, lyžařské.

Falkensteiner Hotel & Spa Antholz - Itálie Hotel

Falkensteiner Hotel & Spa Antholz

13.2. - 18.2.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
17 190 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2023 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones, v resortu Kronplatz, Falkensteiner Hotel & Spa Antholz, v Falkensteiner Hotel & Spa Antholz, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 13. únor 2023 a návratem/příjezdem: sobota 18. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 7 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 17190,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, sportovní zájezdy, lyžařské.

Všechny termíny

Na této stránce naleznete: Falkensteiner Hotel & Spa Antholz v Itálii v letovisku Kronplatz - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Falkensteiner Hotel & Spa Antholz se stravou formou: polopenze. Výhodná nabídka ubytování v Itálii v letovisku Kronplatz. Dovolená Falkensteiner Hotel & Spa Antholz - Itálie 2023. Falkensteiner Hotel & Spa Antholz.

Itálie je vhodná vhodná pro dostupnou dovolenou u moře - jak finančně, dak relativní blízkostí od ČR. V zimě je to skvělé místo pro lyžování. Na své si přijdou také milovníci historie - v Itálii najdete rekordních 43 památek, zapsáných na světovém dědictví UNESCO. Pokud se podíváte na mapu, uvidíte známou „italskou botu“, která měří severojižně od Alp až téměř k Africe kolem 1200 km. Pobřeží Itálie obtékají čtyři moře – na západě Ligurské a Tyrhenské a na východě Jaderské a Jónské. Součástí Itálie jsou ostrovy – Sardinie, Sicílie, Capri, Elba, Ischia a mnoho dalších menších ostrovů. Itálie je vhodná pro dovolenou po celý rok. V zimě je oblíbené lyžování nebo snowboarding v Italských Alpách (listopad, prosinec, leden, únor, březen). Jaro, léto a podzim jsou zase ideální pro návštěvy památek. Vhodnými měsíci pro pobyt u moře je květen, červen, červenec, srpen, září a někdy také duben a říjen.

Pokud jste si nevybrali v Itálii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Itálii podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Itálii jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Itálie 2023, Itálie Invia, Itálie Last Minute, Itálie lyžování, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Italii.cz 2023, všechna práva vyhrazena.