Vyhledávání dovolené v Itálii

Miriam

Miriam

Žádný pobyt Miriam nebyl nalezen.
Upravte prosím parametry vyhledávání nebo zkuste oblíbenou dovolenou:
Dovolená v Itálii|First Minute v Itálii|Last Minute v Itálii

Aktuální nabídku pobytů v Itálii naleznete také:
Itálie Last MinuteNa této stránce naleznete: Miriam v Itálii v letovisku Ligurská riviéra - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Miriam se stravou formou: bez stravy. Výhodná nabídka ubytování v Itálii v letovisku Ligurská riviéra. Dovolená Miriam - Itálie 2023/2024. Miriam.

Itálie je vhodná vhodná pro dostupnou dovolenou u moře - jak finančně, dak relativní blízkostí od ČR. V zimě je to skvělé místo pro lyžování. Na své si přijdou také milovníci historie - v Itálii najdete rekordních 43 památek, zapsáných na světovém dědictví UNESCO. Pokud se podíváte na mapu, uvidíte známou „italskou botu“, která měří severojižně od Alp až téměř k Africe kolem 1200 km. Pobřeží Itálie obtékají čtyři moře – na západě Ligurské a Tyrhenské a na východě Jaderské a Jónské. Součástí Itálie jsou ostrovy – Sardinie, Sicílie, Capri, Elba, Ischia a mnoho dalších menších ostrovů. Itálie je vhodná pro dovolenou po celý rok. V zimě je oblíbené lyžování nebo snowboarding v Italských Alpách (listopad, prosinec, leden, únor, březen). Jaro, léto a podzim jsou zase ideální pro návštěvy památek. Vhodnými měsíci pro pobyt u moře je květen, červen, červenec, srpen, září a někdy také duben a říjen.

Pokud jste si nevybrali v Itálii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Itálii podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Itálii jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Itálie 2023, Itálie Invia, Itálie Last Minute, Itálie dovolená, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Italii.cz 2023, všechna práva vyhrazena.