Vyhledávání

Palma De Majorca (Bibione) - Itálie

Palma De Majorca (Bibione) - Hotel

Palma De Majorca (Bibione)

5.9. - 12.9.2021
Plná penze
Vlastní doprava

14 933 Kč
13 738 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Bibione, Palma De Majorca (Bibione), v ubytovacím zařízení Palma De Majorca (Bibione) , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 5. září do neděle 12. září 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 31 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Palma De Majorca (Bibione) levně se slevou 8 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 13738,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2021, pobytové zájezdy, u moře.

Palma De Majorca (Bibione) - Hotel

Palma De Majorca (Bibione)

6.9. - 13.9.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
11 109 Kč

Dovolená Itálie 2021 v lokalitě Bibione, Palma De Majorca (Bibione), v Palma De Majorca (Bibione), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 6. září 2021 a návratem/příjezdem: pondělí 13. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 32 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 11109,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Palma De Majorca (Bibione) - Hotel

Palma De Majorca (Bibione)

8.9. - 15.9.2021
Plná penze
Vlastní doprava

 
13 468 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Bibione, Palma De Majorca (Bibione), v ubytovacím zařízení Palma De Majorca (Bibione) , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od středy 8. září do středy 15. září 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 34 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Palma De Majorca (Bibione) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 13468,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2021, pobytové zájezdy, u moře.

Palma De Majorca (Bibione) - Hotel

Palma De Majorca (Bibione)

8.9. - 15.9.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
11 109 Kč

Dovolená Itálie 2021 v lokalitě Bibione, Palma De Majorca (Bibione), v Palma De Majorca (Bibione), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 8. září 2021 a návratem/příjezdem: středa 15. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 34 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 11109,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Palma De Majorca (Bibione) - Hotel

Palma De Majorca (Bibione)

9.9. - 16.9.2021
Plná penze
Vlastní doprava

 
13 468 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Bibione, Palma De Majorca (Bibione), v ubytovacím zařízení Palma De Majorca (Bibione) , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 9. září do čtvrtka 16. září 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 35 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Palma De Majorca (Bibione) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 13468,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2021, pobytové zájezdy, u moře.

Palma De Majorca (Bibione) - Hotel

Palma De Majorca (Bibione)

10.9. - 17.9.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
8 743 Kč

Dovolená Itálie 2021 v lokalitě Bibione, Palma De Majorca (Bibione), v Palma De Majorca (Bibione), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 10. září 2021 a návratem/příjezdem: pátek 17. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 36 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 8743,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Palma De Majorca (Bibione) - Hotel

Palma De Majorca (Bibione)

11.9. - 18.9.2021
Plná penze
Vlastní doprava

 
13 468 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Bibione, Palma De Majorca (Bibione), v ubytovacím zařízení Palma De Majorca (Bibione) , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 11. září do soboty 18. září 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 37 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Palma De Majorca (Bibione) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 13468,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2021, pobytové zájezdy, u moře.

Palma De Majorca (Bibione) - Hotel

Palma De Majorca (Bibione)

11.9. - 18.9.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
8 743 Kč

Dovolená Itálie 2021 v lokalitě Bibione, Palma De Majorca (Bibione), v Palma De Majorca (Bibione), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 11. září 2021 a návratem/příjezdem: sobota 18. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 37 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 8743,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Palma De Majorca (Bibione) - Hotel

Palma De Majorca (Bibione)

12.9. - 19.9.2021
Plná penze
Vlastní doprava

 
13 468 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Bibione, Palma De Majorca (Bibione), v ubytovacím zařízení Palma De Majorca (Bibione) , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 12. září do neděle 19. září 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 38 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Palma De Majorca (Bibione) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 13468,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2021, pobytové zájezdy, u moře.

Palma De Majorca (Bibione) - Hotel

Palma De Majorca (Bibione)

13.9. - 19.9.2021
Plná penze
Vlastní doprava

 
11 544 Kč

Dovolená Itálie 2021 v lokalitě Bibione, Palma De Majorca (Bibione), v Palma De Majorca (Bibione), ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 13. září 2021 a návratem/příjezdem: neděle 19. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 39 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 11544,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Palma De Majorca (Bibione) - Hotel

Palma De Majorca (Bibione)

14.9. - 19.9.2021
Plná penze
Vlastní doprava

 
9 620 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Bibione, Palma De Majorca (Bibione), v ubytovacím zařízení Palma De Majorca (Bibione) , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od úterý 14. září do neděle 19. září 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 40 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Palma De Majorca (Bibione) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9620,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2021, pobytové zájezdy, u moře.

Na této stránce naleznete: Palma De Majorca (Bibione) 2021.️ Garance nejnižší ceny. Pobyty se stravou: plná penze, polopenze. Výhodná nabídka dovolené v Itálii 2021. Palma De Majorca (Bibione) - Itálie.

Itálie je vhodná vhodná pro dostupnou dovolenou u moře - jak finančně, dak relativní blízkostí od ČR. V zimě je to skvělé místo pro lyžování. Na své si přijdou také milovníci historie - v Itálii najdete rekordních 43 památek, zapsáných na světovém dědictví UNESCO. Pokud se podíváte na mapu, uvidíte známou „italskou botu“, která měří severojižně od Alp až téměř k Africe kolem 1200 km. Pobřeží Itálie obtékají čtyři moře – na západě Ligurské a Tyrhenské a na východě Jaderské a Jónské. Součástí Itálie jsou ostrovy – Sardinie, Sicílie, Capri, Elba, Ischia a mnoho dalších menších ostrovů. Itálie je vhodná pro dovolenou po celý rok. V zimě je oblíbené lyžování nebo snowboarding v Italských Alpách (listopad, prosinec, leden, únor, březen). Jaro, léto a podzim jsou zase ideální pro návštěvy památek. Vhodnými měsíci pro pobyt u moře je květen, červen, červenec, srpen, září a někdy také duben a říjen.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Bibione? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Bibione jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Bibione 2021 nebo Bibione 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Bibione? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali v Itálii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Itálii? Proč si nevybrat dovolenou v Itálii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Itálie 2021 nebo Itálie 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Itálie? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Itálii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Itálie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Itálii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Itálii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Itálii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Itálie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Itálie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Itálie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Itálii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Itálie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Itálii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Itálie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Itálii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Itálii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Itálie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Itálii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Itálie.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Itálie.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Itálii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Itálie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Itálii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Italii.cz 2021, všechna práva vyhrazena.