Vyhledávání dovolené v Itálii

Neapol 2022 | Dovolená Neapol 2022

Neapol 2022 | Dovolená Neapol 2022

Itálie, Neapolský záliv

26.8. - 4.9.2022
Polopenze
Autobus

 
 
12 990 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Neapol, Itálie, v ubytovacím zařízení Itálie, Neapolský záliv , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 26. srpna do neděle 4. září 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 12 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Itálie, Neapolský záliv, který je aktuálně na prodej online v ceně 12990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Neapol 2022 | Dovolená Neapol 2022, léto 2022, poznávací zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Bezbariérový přístup, Nonstop recepce.

Hotel Nuovo Rebecchino - Neapol 2022 | Dovolená Neapol 2022

Hotel Nuovo Rebecchino

1.9. - 4.9.2022
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
11 036 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2022 v lokalitě Neapol, Hotel Nuovo Rebecchino, v Hotel Nuovo Rebecchino, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 1. září 2022 a návratem/příjezdem: neděle 4. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 18 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 11036,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Neapol 2022 | Dovolená Neapol 2022, pobytové zájezdy.

Starověká Kampánie a Neapolský záliv - Neapol 2022 | Dovolená Neapol 2022

Starověká Kampánie a Neapolský záliv

7.9. - 11.9.2022
Snídaně
Autobus

 
 
7 290 Kč

Starověká Kampánie a Neapolský záliv - informace

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Neapol, v ubytovacím zařízení Starověká Kampánie a Neapolský záliv , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 7. září do neděle 11. září 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 24 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Starověká Kampánie a Neapolský záliv levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7290,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Neapol 2022 | Dovolená Neapol 2022, podzim 2022, poznávací zájezdy.


Program

1.den: Odjezd z ČR v poledních hodinách
2.den: Příjezd do Neapole. Návštěva historického centra, Neapolského dómu ulicí S. Gregorio Armeno, která je celoročně plná betlémů. Zastavíte se v kapli Sansevere, projdete náměstím Piazza S. Domenico Maggiore a Piazza del Gesù Nuovo a dojdete až na Náměstí lidu s Královským palácem, významným divadlem Teatro di San Carlo, Galerií Umberta I. a kostelem Svatého Františka z Paoli. Poté navštívíme majestátní hrad Castel Nuovo. Přejezd na ubytování.
3.den: Dopoledne návštěva Herculanea, kde najdete jedny z nejlépe dochovaných antických památek, římské rybářské město a přístav, které postihl podobný osud, jako nedaleké Pompeje. Poté přejezd do městečka Sorrento, v jehož vodách žily podlé řecké legendy bájné sirény. S průvodcem se projdete na náměstí Piazza Torquato Tasso, kde se nachází i pomník tohoto nejslavnějšího rodáka. Dále tu uvidíte dóm se zvonicí a mramorovanými mozaikami. Navštívit můžete muzeum Correale di Terranova s bohatými antickými a středověkými sbírkami. Jedinečný pohled na okolní skalnaté pláže nabízí terasa místního parku. Fakultativně možnost výletu na ostrov Capri anebo můžete volné odpoledne trávit na jedné z místních nádherných plážích. Cestou na ubytování zastávka na ochutnávce vína.
4.den: Po snídani odjezd do Positana, které je považováno za nejkrásnější město na Amalfském pobřeží. Během společné prohlídky uvidíte kostel Duomo San´t Andrea, s nepřehlédnutelným schodištěm, antickými sloupy a kazatelnou zdobenou mozaikami. Dále uvidíte kostelík Nanebevzetí Panny Marie, který je výjimečný díky majolikové kopuli a dlažbě. Odpoledne individuální volno, které můžete využít k procházce nebo koupání u moře. Večer odjezd do ČR.
5.den: Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Nástup / Výstup

PRAHA – 11:00 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BEROUN - 11:45 ČERPACÍ STANICE OMV (U KAUFLANDU)
PLZEŇ – 12:30 ZASTÁVKA MHD ČERNICE
ROZVADOV - 14:00 HOD SVATÁ KATEŘINA, ČERPACÍ STANICE MOL
ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu - Neapol 2022 | Dovolená Neapol 2022

Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu

9.9. - 18.9.2022
Polopenze
Autobus

 
 
13 990 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2022 v lokalitě Neapol, Itálie, v Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 9. září 2022 a návratem/příjezdem: neděle 18. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 26 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 13990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Neapol 2022 | Dovolená Neapol 2022, poznávací zájezdy.

To nejlepší z Neapole + POMPEJE + CAPRI (letecky z Prahy) - Neapol 2022 | Dovolená Neapol 2022

To nejlepší z Neapole + POMPEJE + CAPRI (letecky z Prahy)

9.9. - 13.9.2022
Snídaně
✈ Praha

 
 
21 990 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Neapol, Itálie, v ubytovacím zařízení To nejlepší z Neapole + POMPEJE + CAPRI (letecky z Prahy) , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od pátku 9. září do úterý 13. září 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu To nejlepší z Neapole + POMPEJE + CAPRI (letecky z Prahy), který je aktuálně na prodej online v ceně 21990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Neapol 2022 | Dovolená Neapol 2022, podzim 2022, poznávací zájezdy.

To Nejlepší Z Neapole + Pompeje + Capri (Letecky Z Prahy) - Neapol 2022 | Dovolená Neapol 2022

To Nejlepší Z Neapole + Pompeje + Capri (Letecky Z Prahy)

9.9. - 13.9.2022
Snídaně
✈ Praha

 
 
21 990 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2022 v lokalitě Neapol, v To Nejlepší Z Neapole + Pompeje + Capri (Letecky Z Prahy), ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 9. září 2022 a návratem/příjezdem: úterý 13. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 26 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 21990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Neapol 2022 | Dovolená Neapol 2022, pobytové zájezdy, u moře.

To Nejlepší Z Neapole + Pompeje + Capri (Letecky Z Prahy) - Neapol 2022 | Dovolená Neapol 2022

To Nejlepší Z Neapole + Pompeje + Capri (Letecky Z Prahy)

9.9. - 13.9.2022
Snídaně
✈ Praha

 
 
21 990 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Neapol, v ubytovacím zařízení To Nejlepší Z Neapole + Pompeje + Capri (Letecky Z Prahy) , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od pátku 9. září do úterý 13. září 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu To Nejlepší Z Neapole + Pompeje + Capri (Letecky Z Prahy), který je aktuálně na prodej online v ceně 21990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Neapol 2022 | Dovolená Neapol 2022, podzim 2022, eurovíkendy.

Ubytování
Klimatizace, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce.

American Hotel - Neapol 2022 | Dovolená Neapol 2022

American Hotel

14.9. - 18.9.2022
Snídaně
Autobus

 
 
5 137 Kč

Dovolená Itálie 2022 v lokalitě Neapol, American Hotel, v American Hotel, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 14. září 2022 a návratem/příjezdem: neděle 18. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 31 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5137,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Neapol 2022 | Dovolená Neapol 2022, pobytové zájezdy.

Amalfské pobřeží a Neapolský záliv - Neapol 2022 | Dovolená Neapol 2022

Amalfské pobřeží a Neapolský záliv

13.10. - 17.10.2022
Snídaně
Autobus

 
7 944 Kč
5 799 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Neapol, v ubytovacím zařízení Amalfské pobřeží a Neapolský záliv , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 13. října do pondělí 17. října 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 60 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Amalfské pobřeží a Neapolský záliv levně se slevou 27 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 5799,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Neapol 2022 | Dovolená Neapol 2022, podzim 2022, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-9 z celkem 9 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Dovolená Neapol 2022.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Neapol v Itálii 2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Neapol 2022 | Dovolená Neapol 2022.

Neapol

Neapol je jedním z nejhustěji obydlených měst v Evropě a po Římě a Miláně je třetím největším městem Itálie. Leží pod Vesuvem na břehu rozlehlého Neapolského zálivu. Svou procházku můžete začít na náměstí Piazza del Plebiscito, kde stojí muzeum Palazzo Reale (dříve královský palác), hned u náměstí je nejstarší divadlo Evropy Teatro San Carlo. Dále stojí za návštěvu např. zámek Castel Nuovo ze 13. století a Museo Archeologico Nazionale, kde se nachází jedna z nejvýznamnějších sbírek řecko-římských památek na světě. Za zmínku také stojí turisty často navštěvované tři areály římských monumentů, jež se nachází jižně od Neapole a které byly zničeny výbuchem sopky Vesuv – Herculaneum, Pompeje a Torre Anunciata. V Neapolském zálivu také nalezneme jeho největší ostrov: Ischii, která je oblíbeným cílem návštěvníků. Ischia je označována za ostrov snů, jež nám nabízí kouzelné písečné pláže, pěkné podnebí a řadu léčivých termálních a minerálních pramenů, kde se můžete zbavit různých zdravotních problémů v příjemných rekreačních střediscích.

Pokud jste si nevybrali v Itálii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Itálii? Vybírejte pobyt v Itálii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Neapol 2022 nebo Neapol 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Neapol 2022 nebo First Minute Neapol 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Neapol levně nebo luxusní dovolená Neapol.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Itálii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Neapol si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Itálii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Itálii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Itálii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Neapol. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Neapol. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Neapol, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Itálii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Itálie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Itálii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Neapol.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Itálii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Itálii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Neapol za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Itálii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Neapol.

Zajímá vás jak draho je v Itálii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Itálii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Itálii.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Itálie.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Itálii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Itálie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Itálii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Italii.cz 2022, všechna práva vyhrazena.