Vyhledávání dovolené v Itálii

Neapol 2023 | Dovolená Neapol 2023

Neapol 2023 | Dovolená Neapol 2023

Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu

9.6. - 18.6.2023
Polopenze
Autobus

 
 
15 390 Kč

Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu - informace

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Neapol, Kampánie, v ubytovacím zařízení Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 9. června do neděle 18. června 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 123 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu, který je aktuálně na prodej online v ceně 15390,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Neapol 2023 | Dovolená Neapol 2023, léto 2023, poznávací zájezdy.


Popis

Pobytově-poznávací zájezd do jižní Itálie, do oblasti Neapolského zálivu, nabízí dny odpocinku u more i poznání nejslavnejších italských památek. Tem vévodí slavné Pompeje, znicené výbuchem sopky Vesuv v r. 79. Vesuv se dodnes tycí nad pobrežními oblastmi této cásti Kampánie jako nemý svedek této obrovské prírodní katastrofy, která znicila nekolik vzkvétajících rímských mest. Dva dny také venujeme prohlídce metropole Itálie Rímu a Vatikánu s cetnými rímskými antickými stavbami i velkým množstvím kostelu. Celodenní lodní výlet na ostrov Capri Vám zase ukáže nádhernou subtropickou prírodu tohoto vápencového ostrova.

1. den

Odjezd z Prahy v dopoledních hodinách.

2. den

ŘÍM (UNESCO) - antický Řím (Koloseum, Forum Romanum, Pantheon), Piazza Navona, Fontana di Trevi, Piazza di Spagna aj. Dojezd na ubytování do oblasti Neapolského zálivu.

3. den

Pobyt u moře.

4. den

Trajekt na ostrov CAPRI z Neapole nebo z městečka SORRENTO , které se rozkládá na tufových útesech omývaných mořem. CAPRI - jeden z nejkrásnějších ostrovů Tyrhénského moře, možnost okružní plavby kolem ostrova, návštěva městeček Capri a Anacapri, Villy San Michele, možnost prohlídky Modré jeskyně. (Lodě se platí na místě.) Návštěva města NEAPOL (UNESCO) - královský palác, starobylé pevnosti, výhledy na Vesuv.

5. den

Pobyt u moře.

6. den

POMPEJE (UNESCO) - unikátně dochované antické město zasypané při výbuchu Vesuvu v r. 79 n.l. VESUV - sopka s rozhledy na Neapolský záliv, výstup měsíční krajinou ke kráteru.

7. den

Klášter MONTECASSINO - nejstarší benediktýnský klášter, který byl vybombardován za 2. sv. války a následně kompletně zrekonstruován do původní podoby, honosná výzdoba, krásné výhledy do okolí. Zámek CASERTA (UNESCO) - zámek, který má nádherné zahrady s fontánami připomínajícími Versailles.

8. den

Fakultativní výlet - HERCULANEUM (UNESCO) - Pompejemi zastíněné vykopávky, které ale na menším prostoru představují jedinečný ucelený komplex římského města, které bylo při výbuchu Vesuvu v 1.stol.n.l. zalito mohutným lávovým proudem. Návštěva unikátního archeologického muzea v NEAPOLI .

9. den

ŘÍM - VATIKÁN (UNESCO) - sídlo hlavy katolické církve chrám Sv. Petra, Vatikánská muzea.

10. den

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje:

doprava luxusním autobusem, průvodce, 7x ubytování v hotelu *** (dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím), 7x polopenze v hotelu (italská kuchyně)

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Bezbariérový přístup, Nonstop recepce.

Hotel Nuovo Rebecchino - Neapol 2023 | Dovolená Neapol 2023

Hotel Nuovo Rebecchino

23.6. - 26.6.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
13 302 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Neapol, Hotel Nuovo Rebecchino, v Hotel Nuovo Rebecchino, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 23. červen 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 26. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 137 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 13302,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Neapol 2023 | Dovolená Neapol 2023, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce.

American Hotel - Neapol 2023 | Dovolená Neapol 2023

American Hotel

28.6. - 2.7.2023
Snídaně
Autobus

 
 
6 760 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Neapol, American Hotel, v ubytovacím zařízení American Hotel s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 28. června do neděle 2. července 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 142 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu American Hotel levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6760,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Neapol 2023 | Dovolená Neapol 2023, léto 2023, pobytové zájezdy.

Itálie, Neapolský záliv - Neapol 2023 | Dovolená Neapol 2023

Itálie, Neapolský záliv

30.6. - 9.7.2023
Polopenze
Autobus

 
 
14 390 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Neapol, Itálie, v Itálie, Neapolský záliv, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 30. červen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 9. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 144 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 14390,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Neapol 2023 | Dovolená Neapol 2023, poznávací zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce.

American Hotel - Neapol 2023 | Dovolená Neapol 2023

American Hotel

9.8. - 13.8.2023
Snídaně
Autobus

 
 
6 802 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Neapol, American Hotel, v ubytovacím zařízení American Hotel s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 9. srpna do neděle 13. srpna 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 184 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu American Hotel levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6802,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Neapol 2023 | Dovolená Neapol 2023, léto 2023, pobytové zájezdy.

Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu - Neapol 2023 | Dovolená Neapol 2023

Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu

1.9. - 10.9.2023
Polopenze
Autobus

 
 
15 790 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Neapol, Kampánie, v Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 1. září 2023 a návratem/příjezdem: neděle 10. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 207 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 15790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Neapol 2023 | Dovolená Neapol 2023, poznávací zájezdy.

Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu - Neapol 2023 | Dovolená Neapol 2023

Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu

8.9. - 17.9.2023
Polopenze
Autobus

 
 
15 490 Kč

Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu - informace

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Neapol, Kampánie, v ubytovacím zařízení Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 8. září do neděle 17. září 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 214 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 15490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Neapol 2023 | Dovolená Neapol 2023, podzim 2023, poznávací zájezdy.


Popis

Pobytově-poznávací zájezd do jižní Itálie, do oblasti Neapolského zálivu, nabízí dny odpocinku u more i poznání nejslavnejších italských památek. Tem vévodí slavné Pompeje, znicené výbuchem sopky Vesuv v r. 79. Vesuv se dodnes tycí nad pobrežními oblastmi této cásti Kampánie jako nemý svedek této obrovské prírodní katastrofy, která znicila nekolik vzkvétajících rímských mest. Dva dny také venujeme prohlídce metropole Itálie Rímu a Vatikánu s cetnými rímskými antickými stavbami i velkým množstvím kostelu. Celodenní lodní výlet na ostrov Capri Vám zase ukáže nádhernou subtropickou prírodu tohoto vápencového ostrova.

1. den

Odjezd z Prahy v dopoledních hodinách.

2. den

ŘÍM (UNESCO) - antický Řím (Koloseum, Forum Romanum, Pantheon), Piazza Navona, Fontana di Trevi, Piazza di Spagna aj. Dojezd na ubytování do oblasti Neapolského zálivu.

3. den

Pobyt u moře.

4. den

Trajekt na ostrov CAPRI z Neapole nebo z městečka SORRENTO , které se rozkládá na tufových útesech omývaných mořem. CAPRI - jeden z nejkrásnějších ostrovů Tyrhénského moře, možnost okružní plavby kolem ostrova, návštěva městeček Capri a Anacapri, Villy San Michele, možnost prohlídky Modré jeskyně. (Lodě se platí na místě.) Návštěva města NEAPOL (UNESCO) - královský palác, starobylé pevnosti, výhledy na Vesuv.

5. den

Pobyt u moře.

6. den

POMPEJE (UNESCO) - unikátně dochované antické město zasypané při výbuchu Vesuvu v r. 79 n.l. VESUV - sopka s rozhledy na Neapolský záliv, výstup měsíční krajinou ke kráteru.

7. den

Klášter MONTECASSINO - nejstarší benediktýnský klášter, který byl vybombardován za 2. sv. války a následně kompletně zrekonstruován do původní podoby, honosná výzdoba, krásné výhledy do okolí. Zámek CASERTA (UNESCO) - zámek, který má nádherné zahrady s fontánami připomínajícími Versailles.

8. den

Fakultativní výlet - HERCULANEUM (UNESCO) - Pompejemi zastíněné vykopávky, které ale na menším prostoru představují jedinečný ucelený komplex římského města, které bylo při výbuchu Vesuvu v 1.stol.n.l. zalito mohutným lávovým proudem. Návštěva unikátního archeologického muzea v NEAPOLI .

9. den

ŘÍM - VATIKÁN (UNESCO) - sídlo hlavy katolické církve chrám Sv. Petra, Vatikánská muzea.

10. den

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje:

doprava luxusním autobusem, průvodce, 7x ubytování v hotelu *** (dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím), 7x polopenze v hotelu (italská kuchyně)

Neapolský záliv a termální ostrov Ischia – letecky - Neapol 2023 | Dovolená Neapol 2023

Neapolský záliv a termální ostrov Ischia – letecky

24.9. - 1.10.2023
Polopenze
✈ Praha

 
 
29 870 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Neapol, v Neapolský záliv a termální ostrov Ischia – letecky, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 24. září 2023 a návratem/příjezdem: neděle 1. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 230 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 29870,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Neapol 2023 | Dovolená Neapol 2023, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-8 z celkem 8 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Dovolená Neapol 2023. Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Neapol v Itálii 2023 výhodně online. Last Minute a First Minute zájezdy. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Neapol 2023 | Dovolená Neapol 2023.

Neapol

Neapol je jedním z nejhustěji obydlených měst v Evropě a po Římě a Miláně je třetím největším městem Itálie. Leží pod Vesuvem na břehu rozlehlého Neapolského zálivu. Svou procházku můžete začít na náměstí Piazza del Plebiscito, kde stojí muzeum Palazzo Reale (dříve královský palác), hned u náměstí je nejstarší divadlo Evropy Teatro San Carlo. Dále stojí za návštěvu např. zámek Castel Nuovo ze 13. století a Museo Archeologico Nazionale, kde se nachází jedna z nejvýznamnějších sbírek řecko-římských památek na světě. Za zmínku také stojí turisty často navštěvované tři areály římských monumentů, jež se nachází jižně od Neapole a které byly zničeny výbuchem sopky Vesuv – Herculaneum, Pompeje a Torre Anunciata. V Neapolském zálivu také nalezneme jeho největší ostrov: Ischii, která je oblíbeným cílem návštěvníků. Ischia je označována za ostrov snů, jež nám nabízí kouzelné písečné pláže, pěkné podnebí a řadu léčivých termálních a minerálních pramenů, kde se můžete zbavit různých zdravotních problémů v příjemných rekreačních střediscích.

Pokud jste si nevybrali v Itálii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Itálii podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Itálii jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Neapol 2023, Neapol Invia, Neapol termály, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Italii.cz 2023, všechna práva vyhrazena.