Vyhledávání

Poznávací zájezdy do Itálie 2021

Starověká Kampánie a Neapolský záliv - Poznávací zájezdy

Starověká Kampánie a Neapolský záliv

11.8. - 15.8.2021
Snídaně
Autobus

 
7 490 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Neapol, v ubytovacím zařízení Starověká Kampánie a Neapolský záliv , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 11. srpna do neděle 15. srpna 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Starověká Kampánie a Neapolský záliv levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2021, poznávací zájezdy.

Toskánsko a Lazio - Poznávací zájezdy

Toskánsko a Lazio

16.8. - 22.8.2021
Snídaně
Autobus

 
10 690 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2021 v lokalitě Lazio, v resortu Řím, v Toskánsko a Lazio, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 16. srpen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 22. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 11 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 10690,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Řím, Neapol, Pompeje, Vesuv - Poznávací zájezdy

Řím, Neapol, Pompeje, Vesuv

18.8. - 22.8.2021
Snídaně
Autobus

 
6 490 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Neapol, v ubytovacím zařízení Řím, Neapol, Pompeje, Vesuv , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 18. srpna do neděle 22. srpna 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 13 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Řím, Neapol, Pompeje, Vesuv levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2021, poznávací zájezdy.

To nejlepší z Říma + MOŘE (letecky z Prahy) - Poznávací zájezdy

To nejlepší z Říma + MOŘE (letecky z Prahy)

26.8. - 30.8.2021
Snídaně
✈ Praha

 
16 990 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2021 v lokalitě Řím a okolí, v resortu Řím, Itálie, v To nejlepší z Říma + MOŘE (letecky z Prahy), ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 26. srpen 2021 a návratem/příjezdem: pondělí 30. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 21 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, v ceně 16990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

KRÁSY SEVERNÍ ITÁLIE - Poznávací zájezdy

KRÁSY SEVERNÍ ITÁLIE

27.8. - 5.9.2021
Snídaně
Autobus

 
14 690 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Benátky, v ubytovacím zařízení KRÁSY SEVERNÍ ITÁLIE , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 27. srpna do neděle 5. září 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 22 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu KRÁSY SEVERNÍ ITÁLIE levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 14690,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2021, poznávací zájezdy.

NEAPOLSKÝ ZÁLIV - MEZI VESUVEM A OSTROVEM CAPRI + AMALFITÁNS - Poznávací zájezdy

NEAPOLSKÝ ZÁLIV - MEZI VESUVEM A OSTROVEM CAPRI + AMALFITÁNS

27.8. - 4.9.2021
Polopenze
Autobus

 
13 190 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2021 v lokalitě Neapol, Capri, v NEAPOLSKÝ ZÁLIV - MEZI VESUVEM A OSTROVEM CAPRI + AMALFITÁNS, ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 27. srpen 2021 a návratem/příjezdem: sobota 4. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 22 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 13190,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Itálie, Neapolský záliv - Poznávací zájezdy

Itálie, Neapolský záliv

27.8. - 5.9.2021
Polopenze
Autobus

 
11 990 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Neapol, Kampánie, v ubytovacím zařízení Itálie, Neapolský záliv , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 27. srpna do neděle 5. září 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 22 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Itálie, Neapolský záliv levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 11990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2021, poznávací zájezdy.

Florencie - Benátky - Poznávací zájezdy

Florencie - Benátky

2.9. - 5.9.2021
Bez stravy
Autobus

 
2 980 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2021 v lokalitě Florencie, v Florencie - Benátky, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 2. září 2021 a návratem/příjezdem: neděle 5. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 28 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 2980,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Benátská laguna (Slavnost gondol) - Poznávací zájezdy

Benátská laguna (Slavnost gondol)

2.9. - 6.9.2021
Snídaně
Autobus

 
5 990 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Benátky, Itálie, v ubytovacím zařízení Benátská laguna (Slavnost gondol) , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 2. září do pondělí 6. září 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 28 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Benátská laguna (Slavnost gondol) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, podzim 2021, poznávací zájezdy.

Florencie - Benátky - Poznávací zájezdy

Florencie - Benátky

2.9. - 5.9.2021
Bez stravy
Autobus

 
2 890 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2021 v lokalitě Val di Fiemme/Obereggen, v Florencie - Benátky, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 2. září 2021 a návratem/příjezdem: neděle 5. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 28 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 2890,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Perly severní Itálie - Poznávací zájezdy

Perly severní Itálie

3.9. - 12.9.2021
Bez stravy
Autobus

 
8 490 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Benátky, v ubytovacím zařízení Perly severní Itálie , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 3. září do neděle 12. září 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 29 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Perly severní Itálie levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, podzim 2021, poznávací zájezdy.

Perly severní Itálie - ubytování v hotelu - Poznávací zájezdy

Perly severní Itálie - ubytování v hotelu

3.9. - 12.9.2021
Polopenze
Autobus

 
12 490 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2021 v lokalitě Benátky, v Perly severní Itálie - ubytování v hotelu, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 3. září 2021 a návratem/příjezdem: neděle 12. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 29 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 12490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 66 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: ️ Garance nejnižší ceny poznávacích zájezdů do Itálie 2021. Zájezdy za poznáním do Itálie Last Minute. Nabídka 18648 zájezdů do Itálie. Poznávací zájezdy do Itálie 2021.

Itálie je vhodná vhodná pro dostupnou dovolenou u moře - jak finančně, dak relativní blízkostí od ČR. V zimě je to skvělé místo pro lyžování. Na své si přijdou také milovníci historie - v Itálii najdete rekordních 43 památek, zapsáných na světovém dědictví UNESCO. Pokud se podíváte na mapu, uvidíte známou „italskou botu“, která měří severojižně od Alp až téměř k Africe kolem 1200 km. Pobřeží Itálie obtékají čtyři moře – na západě Ligurské a Tyrhenské a na východě Jaderské a Jónské. Součástí Itálie jsou ostrovy – Sardinie, Sicílie, Capri, Elba, Ischia a mnoho dalších menších ostrovů. Itálie je vhodná pro dovolenou po celý rok. V zimě je oblíbené lyžování nebo snowboarding v Italských Alpách (listopad, prosinec, leden, únor, březen). Jaro, léto a podzim jsou zase ideální pro návštěvy památek. Vhodnými měsíci pro pobyt u moře je květen, červen, červenec, srpen, září a někdy také duben a říjen.

Pokud jste si nevybrali v Poznávací zájezdy do Itálie 2021 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Itálii? Proč si nevybrat pobyt v Itálii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Itálie 2021 nebo Itálie 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Itálie? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Itálii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Itálie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Itálii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Itálii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Itálii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Itálie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Itálie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Itálie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Itálii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Itálie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Itálii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Itálie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Itálii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Itálii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Itálie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Itálii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Itálie.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Itálie.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Itálii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Itálie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Itálii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Italii.cz 2021, všechna práva vyhrazena.