Vyhledávání dovolené v Itálii

Poznávací zájezdy do Itálie 2022

Poznávací zájezdy do Itálie 2022

ITÁLIE - ŘÍM A VATIKÁN

5.5. - 8.5.2022
Snídaně
✈ Praha

 
14 990 Kč
14 091 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Řím a okolí, v ubytovacím zařízení ITÁLIE - ŘÍM A VATIKÁN , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 5. května do neděle 8. května 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 105 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu ITÁLIE - ŘÍM A VATIKÁN levně se slevou 6 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 14091,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, jaro 2022, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy.

Řím a Vatikán letecky - Poznávací zájezdy

Řím a Vatikán letecky

26.5. - 30.5.2022
Snídaně
✈ Praha, Bratislava, Vídeň

 
 
13 890 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2022 v lokalitě Řím a okolí, v resortu Řím, Itálie, v Řím a Vatikán letecky, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 26. květen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 30. květen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, s odletem za 126 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 13890,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Palmasera Village Resort - Poznávací zájezdy

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Domácí zvířata povolena, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od pláže: 200 m, vzdálenost od centra města: 800 m, vzdálenost od letiště: 110 km.

Palmasera Village Resort

4.6. - 11.6.2022
Polopenze
✈ Praha

 
 
24 990 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Sardinie / Sardegna, v oblasti Sardinie, Cala Gonone, v ubytovacím zařízení Palmasera Village Resort s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 4. června do soboty 11. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 135 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Palmasera Village Resort, který je aktuálně na prodej online v ceně 24990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2022, poznávací zájezdy. Na základě recenzí od 1720 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 80 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Villaggio Akiris - Poznávací zájezdy

Villaggio Akiris

5.6. - 12.6.2022
Polopenze
✈ Praha

 
 
23 990 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2022 v lokalitě Basilicata, v Villaggio Akiris, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 5. červen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 12. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 136 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 23990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy. Průměrné hodnocení Villaggio Akiris je 80 % podle referencí od 18 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Toskánsko, Cinque Terre - ubytování v hotelu - Poznávací zájezdy

Toskánsko, Cinque Terre - ubytování v hotelu

6.6. - 13.6.2022
Polopenze
Autobus

 
 
12 990 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Toskánsko, Itálie, v ubytovacím zařízení Toskánsko, Cinque Terre - ubytování v hotelu , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pondělí 6. června do pondělí 13. června 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 137 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Toskánsko, Cinque Terre - ubytování v hotelu levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 12990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2022, poznávací zájezdy.

ITÁLIE - SARDINIE - Poznávací zájezdy

ITÁLIE - SARDINIE

10.6. - 19.6.2022
Polopenze
Autobus

 
14 690 Kč
13 809 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2022 v lokalitě Sardinie / Sardegna, v ITÁLIE - SARDINIE, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 10. červen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 19. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 141 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 6 % je nyní aktuálně v ceně 13809,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, u moře.

OSTROV ELBA A TOSKÁNSKÉ SOUOSTROVÍ - Poznávací zájezdy

OSTROV ELBA A TOSKÁNSKÉ SOUOSTROVÍ

18.6. - 26.6.2022
Polopenze
Autobus

 
17 590 Kč
16 183 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Elba, v ubytovacím zařízení OSTROV ELBA A TOSKÁNSKÉ SOUOSTROVÍ , v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od soboty 18. června do neděle 26. června 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 149 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu OSTROV ELBA A TOSKÁNSKÉ SOUOSTROVÍ levně se slevou 8 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 16183,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2022, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, u moře.

ITÁLIE - OSTROV ELBA A TOSKÁNSKÉ SOUOSTROVÍ - Poznávací zájezdy

ITÁLIE - OSTROV ELBA A TOSKÁNSKÉ SOUOSTROVÍ

18.6. - 25.6.2022
Večeře
✈ Praha

 
24 989 Kč
23 490 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2022 v lokalitě Elba, v ITÁLIE - OSTROV ELBA A TOSKÁNSKÉ SOUOSTROVÍ, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 18. červen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 25. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 149 dní. Pobyt je se stravou formou večeře. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 6 % je nyní aktuálně v ceně 23490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, u moře.

Kalábrie s výletem na Lipary - Poznávací zájezdy

Kalábrie s výletem na Lipary

21.6. - 28.6.2022
Polopenze
✈ Praha

 
23 990 Kč
23 030 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Kalábrie, v ubytovacím zařízení Kalábrie s výletem na Lipary , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 21. června do úterý 28. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 152 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Kalábrie s výletem na Lipary levně se slevou 4 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 23030,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2022, poznávací zájezdy.

Itálie - DOLOMITY - LAGO DI GARDA - Poznávací zájezdy

Itálie - DOLOMITY - LAGO DI GARDA

25.6. - 29.6.2022
Snídaně
Autobus

 
 
5 740 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2022 v lokalitě Lago di Garda, v Itálie - DOLOMITY - LAGO DI GARDA, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 25. červen 2022 a návratem/příjezdem: středa 29. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 156 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5740,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Itálie, Neapolský záliv - Poznávací zájezdy

Itálie, Neapolský záliv

1.7. - 10.7.2022
Polopenze
Autobus

 
 
13 590 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Neapol, Kampánie, v ubytovacím zařízení Itálie, Neapolský záliv , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 1. července do neděle 10. července 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 162 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Itálie, Neapolský záliv levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 13590,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2022, poznávací zájezdy.

Miláno letecky - Poznávací zájezdy

Miláno letecky

3.7. - 6.7.2022
Snídaně
✈ Praha, Bratislava, Vídeň

 
 
13 790 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2022 v lokalitě Miláno, v Miláno letecky, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 3. červenec 2022 a návratem/příjezdem: středa 6. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, s odletem za 164 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 13790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 39 nalezených zájezdů


Na této stránce naleznete: Garance nejnižší ceny poznávacích zájezdů do Itálie 2022. Zájezdy za poznáním do Itálie Last Minute. Nabídka 14777 zájezdů do Itálie. Poznávací zájezdy do Itálie 2022.

Itálie je vhodná vhodná pro dostupnou dovolenou u moře - jak finančně, dak relativní blízkostí od ČR. V zimě je to skvělé místo pro lyžování. Na své si přijdou také milovníci historie - v Itálii najdete rekordních 43 památek, zapsáných na světovém dědictví UNESCO. Pokud se podíváte na mapu, uvidíte známou „italskou botu“, která měří severojižně od Alp až téměř k Africe kolem 1200 km. Pobřeží Itálie obtékají čtyři moře – na západě Ligurské a Tyrhenské a na východě Jaderské a Jónské. Součástí Itálie jsou ostrovy – Sardinie, Sicílie, Capri, Elba, Ischia a mnoho dalších menších ostrovů. Itálie je vhodná pro dovolenou po celý rok. V zimě je oblíbené lyžování nebo snowboarding v Italských Alpách (listopad, prosinec, leden, únor, březen). Jaro, léto a podzim jsou zase ideální pro návštěvy památek. Vhodnými měsíci pro pobyt u moře je květen, červen, červenec, srpen, září a někdy také duben a říjen.

Pokud jste si nevybrali v Poznávací zájezdy do Itálie 2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Itálii? Vybírejte pobyt v Itálii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Itálie 2022 nebo Itálie 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Itálie 2022 nebo First Minute Itálie 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Itálie levně nebo luxusní dovolená Itálie.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Itálii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Itálie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Itálii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Itálii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Itálii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Itálie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Itálie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Itálie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Itálii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Itálie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Itálii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Itálie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Itálii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Itálii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Itálie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Itálii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Itálie.

Zajímá vás jak draho je v Itálii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Itálii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Itálii.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Itálie.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Itálii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Itálie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Itálii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Italii.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů