Vyhledávání dovolené v Itálii

Poznávací zájezdy do Itálie

Poznávací zájezdy do Itálie

Apulie: Únik Do Bílého Města - 8Denní Pobytový Zájezd S Pozn

1.10. - 8.10.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
30 200 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Apulská oblast (Puglia), v ubytovacím zařízení Apulie: Únik Do Bílého Města - 8Denní Pobytový Zájezd S Pozn , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 1. října do neděle 8. října 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Apulie: Únik Do Bílého Města - 8Denní Pobytový Zájezd S Pozn, který je aktuálně na prodej online v ceně 30200,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Itálie poznávací zájezdy, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy, u moře.

Poznávací zájezdy do Itálie - Základní Apulie - 8Denní Pobytový Zájezd S Poznáním - Leteck

Základní Apulie - 8Denní Pobytový Zájezd S Poznáním - Leteck

1.10. - 8.10.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
28 100 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2023 v lokalitě Apulská oblast (Puglia), v Základní Apulie - 8Denní Pobytový Zájezd S Poznáním - Leteck, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 1. říjen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 8. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 28100,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Itálie poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, u moře.

Poznávací zájezdy do Itálie - Apulie - 5Denní Pobytový Zájezd S Poznáním - Letecky Z Prahy

Apulie - 5Denní Pobytový Zájezd S Poznáním - Letecky Z Prahy

4.10. - 8.10.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
19 500 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Apulská oblast (Puglia), v ubytovacím zařízení Apulie - 5Denní Pobytový Zájezd S Poznáním - Letecky Z Prahy , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 4. října do neděle 8. října 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Apulie - 5Denní Pobytový Zájezd S Poznáním - Letecky Z Prahy, který je aktuálně na prodej online v ceně 19500,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Itálie poznávací zájezdy, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy, u moře.

Poznávací zájezdy do Itálie - To Nejlepší Z Apulie - 5Denní Poznávací Zájezd - Letecky Z P

To Nejlepší Z Apulie - 5Denní Poznávací Zájezd - Letecky Z P

4.10. - 8.10.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
27 600 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2023 v lokalitě Apulská oblast (Puglia), v To Nejlepší Z Apulie - 5Denní Poznávací Zájezd - Letecky Z P, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 4. říjen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 8. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 13 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 27600,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Itálie poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, u moře.

Poznávací zájezdy do Itálie - Za vínem a gastronomickými zážitky do Trentina

Za vínem a gastronomickými zážitky do Trentina

8.10. - 14.10.2023
Dle programu
Autobus

 
 
27 500 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Trentino, v ubytovacím zařízení Za vínem a gastronomickými zážitky do Trentina , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 8. října do soboty 14. října 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 17 dní. Tento pobyt je se stravou formou dle programu. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Za vínem a gastronomickými zážitky do Trentina, který je aktuálně na prodej online v ceně 27500,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Itálie poznávací zájezdy, podzim 2023/2024, poznávací zájezdy.

Poznávací zájezdy do Itálie - Apulie: Únik Do Bílého Města - 5Denní Pobytový Zájezd S Pozn

Apulie: Únik Do Bílého Města - 5Denní Pobytový Zájezd S Pozn

11.10. - 15.10.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
19 700 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2023 v lokalitě Apulská oblast (Puglia), v Apulie: Únik Do Bílého Města - 5Denní Pobytový Zájezd S Pozn, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 11. říjen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 15. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 20 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 19700,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Itálie poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, u moře.

Poznávací zájezdy do Itálie - Neapolský záliv - letecky

Neapolský záliv - letecky

5.4. - 9.4.2024
Bez stravy
✈ Praha

 
 
17 990 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Neapol, v ubytovacím zařízení Neapolský záliv - letecky , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od pátku 5. dubna do úterý 9. dubna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 197 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Neapolský záliv - letecky, který je aktuálně na prodej online v ceně 17990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Itálie poznávací zájezdy, jaro 2023/2024, poznávací zájezdy.

Poznávací zájezdy do Itálie - Neapolský záliv - letecky

Neapolský záliv - letecky

13.9. - 17.9.2024
Bez stravy
✈ Praha

 
 
18 990 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2024 v lokalitě Neapol, v Neapolský záliv - letecky, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 13. září 2024 a návratem/příjezdem: úterý 17. září 2024. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 358 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 18990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Itálie poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-8 z celkem 8 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Garance nejnižší ceny poznávacích zájezdů do Itálie 2023/2024. Zájezdy za poznáním do Itálie Last Minute. Nabídka 7075 zájezdů do Itálie. Poznávací zájezdy do Itálie.

Itálie je vhodná vhodná pro dostupnou dovolenou u moře - jak finančně, dak relativní blízkostí od ČR. V zimě je to skvělé místo pro lyžování. Na své si přijdou také milovníci historie - v Itálii najdete rekordních 43 památek, zapsáných na světovém dědictví UNESCO. Pokud se podíváte na mapu, uvidíte známou „italskou botu“, která měří severojižně od Alp až téměř k Africe kolem 1200 km. Pobřeží Itálie obtékají čtyři moře – na západě Ligurské a Tyrhenské a na východě Jaderské a Jónské. Součástí Itálie jsou ostrovy – Sardinie, Sicílie, Capri, Elba, Ischia a mnoho dalších menších ostrovů. Itálie je vhodná pro dovolenou po celý rok. V zimě je oblíbené lyžování nebo snowboarding v Italských Alpách (listopad, prosinec, leden, únor, březen). Jaro, léto a podzim jsou zase ideální pro návštěvy památek. Vhodnými měsíci pro pobyt u moře je květen, červen, červenec, srpen, září a někdy také duben a říjen.

Pokud jste si nevybrali v Poznávací zájezdy do Itálie žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Itálii? Vybírejte pobyt v Itálii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Itálie 2023 nebo Itálie 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Itálie 2023 nebo First Minute Itálie 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Itálie levně nebo luxusní dovolená Itálie.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Itálii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Itálie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Itálii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Itálii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Itálii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Itálie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Itálie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Itálie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Itálii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Itálie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Itálii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Itálie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Itálii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Itálii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Itálie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Itálii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Itálie.

Zajímá vás jak draho je v Itálii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Itálii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Itálii.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Italii.cz 2023, všechna práva vyhrazena.