Vyhledávání dovolené v Itálii

Dovolená Itálie - červenec 2024

Dovolená Itálie - červenec 2024

Futura La Praya Resort

1.7. - 15.7.2024
All Inclusive
✈ Praha, Brno

 
 
36 299 Kč

Futura La Praya Resort - informace

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Kalábrie, Futura La Praya Resort, v ubytovacím zařízení Futura La Praya Resort s počtem hvězdiček: 4, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od pondělí 1. července do pondělí 15. července 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Brno s odletem za 283 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Futura La Praya Resort, který je aktuálně na prodej online v ceně 36299,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Itálie v červenci, léto 2024, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s delegátem, s masážemi, s restaurací, soukromá pláž. Na základě recenzí od 18 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Středisko

Pizzo Calabro

Poloha

Rezort umístěný uprostřed rozlehlé zahrady je situovaný na tyrhénském pobřeží Kalábrie. Nachází se pouhých 15 km od letiště v Lamezia Terme.

Pláž

Soukromá pláž z bílého písku a jemného štěrku se nachází cca 450 m od villaggia, které odděluje pouze píniový a eukaliptový háj. Plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka) zdarma (od 3. řady)

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace na pláži (nutná rezervace), bar u bazénu, bazén typu laguna, bazén s hydromasáží, bazén pro děti, Wi-Fi ve společných prostorech, amfiteátr

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje Classic se nachází buď v přízemí nebo 1. patře a jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, telefonem, trezorem, miniledničkou (na vyžádání, za poplatek), vlastním sociálním zařízením (sprcha/vana, WC, vysoušeč vlasů), balkonem nebo terasou.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Bar od 10:00 - 23:00 (voda, víno, nealko nápoje), během dne lehké občerstvení.

Sport a zábava

Zdarma: animační programy, tenis, stolní tenis, plážový volejbal; za poplatek: SPA centrum, vodní sporty na pláži

Cena zahrnuje

* leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* počet noclehů dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby českého delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace

* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.
* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.
Vzhledem k aktuální situaci mohou být některé služby z hygienických důvodů omezené či nedostupné.

Vybavení hotelu

  • Krátký transfer z letiště
  • Novinka
  • Pláž přímo u hotelu
  • Rodina s dětmi
  • Slunečníky zdarma

Dovolená Itálie - červenec 2024 - Th Porto Ada Village

Th Porto Ada Village

1.7. - 15.7.2024
All Inclusive
✈ Praha, Brno

 
 
36 849 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2024 v lokalitě Kalábrie, TH Porto Ada Village, v Th Porto Ada Village, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 1. červenec 2024 a návratem/příjezdem: pondělí 15. červenec 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Brno, s odletem za 283 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 36849,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Itálie v červenci, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Th Porto Ada Village je 72 % podle referencí od 10 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Dovolená Itálie - červenec 2024 - Losanna

Losanna

3.7. - 7.7.2024
Snídaně
Autobus

 
 
5 795 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Rimini, v ubytovacím zařízení Losanna s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 3. července do neděle 7. července 2024. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 285 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Losanna levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5795,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Itálie v červenci, léto 2024, pobytové zájezdy.

Dovolená Itálie - červenec 2024 - Futura La Praya Resort

Futura La Praya Resort

4.7. - 18.7.2024
All Inclusive
✈ Praha, Brno, Ostrava

 
 
36 299 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2024 v lokalitě Kalábrie, Futura La Praya Resort, v Futura La Praya Resort, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 4. červenec 2024 a návratem/příjezdem: čtvrtek 18. červenec 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 286 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 36299,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Itálie v červenci, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s delegátem, s masážemi, s restaurací, soukromá pláž. Průměrné hodnocení Futura La Praya Resort je 86 % podle referencí od 18 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Dovolená Itálie - červenec 2024 - Camping Stork

Camping Stork

6.7. - 13.7.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
12 830 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Abruzzo, Roseto degli Abruzzi, v ubytovacím zařízení Camping Stork s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 6. července do soboty 13. července 2024. Doprava s příjezdem na místo za 288 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Camping Stork, který je aktuálně na prodej online v ceně 12830,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Itálie v červenci, léto 2024, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 9 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Domácí zvířata povolena.

Dovolená Itálie - červenec 2024 - Apartmány Tonin A & B

Apartmány Tonin A & B

6.7. - 13.7.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
10 731 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2024 v lokalitě Bibione, Apartmány Tonin A & B, v Apartmány Tonin A & B, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 6. červenec 2024 a návratem/příjezdem: sobota 13. červenec 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 288 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 10731,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Itálie v červenci, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Apartmány Tonin A & B je 80 % podle referencí od 24 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Dovolená Itálie - červenec 2024 - Casa Miniscalchi

Casa Miniscalchi

6.7. - 13.7.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
12 390 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Bibione, v ubytovacím zařízení Casa Miniscalchi s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 6. července do soboty 13. července 2024. Doprava s příjezdem na místo za 288 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Casa Miniscalchi, který je aktuálně na prodej online v ceně 12390,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Itálie v červenci, léto 2024, pobytové zájezdy, u moře.

Dovolená Itálie - červenec 2024 - Apartmány Lido D´abruzzo

Apartmány Lido D´abruzzo

7.7. - 14.7.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
18 935 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2024 v lokalitě Abruzzo, v Apartmány Lido D´abruzzo, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 7. červenec 2024 a návratem/příjezdem: neděle 14. červenec 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 289 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 18935,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Itálie v červenci, pobytové zájezdy, u moře.

Futura La Praya Resort

Futura La Praya Resort

8.7. - 22.7.2024
All Inclusive
✈ Praha, Brno

 
 
36 299 Kč

Futura La Praya Resort - informace

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Kalábrie, Futura La Praya Resort, v ubytovacím zařízení Futura La Praya Resort s počtem hvězdiček: 4, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od pondělí 8. července do pondělí 22. července 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Brno s odletem za 290 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Futura La Praya Resort, který je aktuálně na prodej online v ceně 36299,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Itálie v červenci, léto 2024, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s delegátem, s masážemi, s restaurací, soukromá pláž. Na základě recenzí od 18 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Středisko

Pizzo Calabro

Poloha

Rezort umístěný uprostřed rozlehlé zahrady je situovaný na tyrhénském pobřeží Kalábrie. Nachází se pouhých 15 km od letiště v Lamezia Terme.

Pláž

Soukromá pláž z bílého písku a jemného štěrku se nachází cca 450 m od villaggia, které odděluje pouze píniový a eukaliptový háj. Plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka) zdarma (od 3. řady)

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace na pláži (nutná rezervace), bar u bazénu, bazén typu laguna, bazén s hydromasáží, bazén pro děti, Wi-Fi ve společných prostorech, amfiteátr

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje Classic se nachází buď v přízemí nebo 1. patře a jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, telefonem, trezorem, miniledničkou (na vyžádání, za poplatek), vlastním sociálním zařízením (sprcha/vana, WC, vysoušeč vlasů), balkonem nebo terasou.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Bar od 10:00 - 23:00 (voda, víno, nealko nápoje), během dne lehké občerstvení.

Sport a zábava

Zdarma: animační programy, tenis, stolní tenis, plážový volejbal; za poplatek: SPA centrum, vodní sporty na pláži

Cena zahrnuje

* leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* počet noclehů dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby českého delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace

* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.
* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.
Vzhledem k aktuální situaci mohou být některé služby z hygienických důvodů omezené či nedostupné.

Vybavení hotelu

  • Krátký transfer z letiště
  • Novinka
  • Pláž přímo u hotelu
  • Rodina s dětmi
  • Slunečníky zdarma

Th Porto Ada Village

Th Porto Ada Village

11.7. - 25.7.2024
All Inclusive
✈ Praha, Brno, Ostrava

 
 
36 919 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2024 v lokalitě Kalábrie, TH Porto Ada Village, v Th Porto Ada Village, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 11. červenec 2024 a návratem/příjezdem: čtvrtek 25. červenec 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 293 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 36919,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Itálie v červenci, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Th Porto Ada Village je 72 % podle referencí od 10 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-10 z celkem 38 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Itálie červenec 2024. Garance nejnižší ceny dovolené v Itálii v červenci 2024. Rezervaci dovolené v Itálii v červenci 2024 výhodně online. Last Minute a First Minute zájezdy do Itálie. Dovolená Itálie - červenec 2024.

Itálie je vhodná vhodná pro dostupnou dovolenou u moře - jak finančně, dak relativní blízkostí od ČR. V zimě je to skvělé místo pro lyžování. Na své si přijdou také milovníci historie - v Itálii najdete rekordních 43 památek, zapsáných na světovém dědictví UNESCO. Pokud se podíváte na mapu, uvidíte známou „italskou botu“, která měří severojižně od Alp až téměř k Africe kolem 1200 km. Pobřeží Itálie obtékají čtyři moře – na západě Ligurské a Tyrhenské a na východě Jaderské a Jónské. Součástí Itálie jsou ostrovy – Sardinie, Sicílie, Capri, Elba, Ischia a mnoho dalších menších ostrovů. Itálie je vhodná pro dovolenou po celý rok. V zimě je oblíbené lyžování nebo snowboarding v Italských Alpách (listopad, prosinec, leden, únor, březen). Jaro, léto a podzim jsou zase ideální pro návštěvy památek. Vhodnými měsíci pro pobyt u moře je květen, červen, červenec, srpen, září a někdy také duben a říjen.

Pokud jste si nevybrali v Dovolená Itálie - červenec 2024 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Itálii? Vybírejte pobyt v Itálii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Itálie 2023 nebo Itálie 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Itálie 2023 nebo First Minute Itálie 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Itálie levně nebo luxusní dovolená Itálie.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Itálii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Itálie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Itálii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Itálii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Itálii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Itálie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Itálie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Itálie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Itálii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Itálie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Itálii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Itálie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Itálii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Itálii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Itálie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Itálii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Itálie.

Zajímá vás jak draho je v Itálii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Itálii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Itálii.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Italii.cz 2023, všechna práva vyhrazena.