Vyhledávání dovolené v Itálii

Itálie květen 2023

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Itálie květen 2023

La Limonaia

1.5. - 15.5.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
18 130 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Lago di Garda, Limone sul Garda, v ubytovacím zařízení La Limonaia s počtem hvězdiček: 3, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od pondělí 1. května do pondělí 15. května 2023. Doprava s příjezdem na místo za 212 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu La Limonaia, který je aktuálně na prodej online v ceně 18130,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 419 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

To nejlepší z Itálie - Itálie v květnu

To nejlepší z Itálie

2.5. - 7.5.2023
Bez stravy
Autobus

 
8 753 Kč
7 790 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Řím a okolí, v resortu Řím, Itálie, v To nejlepší z Itálie, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 2. květen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 7. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 213 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 11 % je nyní aktuálně v ceně 7790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, poznávací zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

La Limonaia - Itálie v květnu

La Limonaia

3.5. - 8.5.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
6 475 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Lago di Garda, Limone sul Garda, v ubytovacím zařízení La Limonaia s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od středy 3. května do pondělí 8. května 2023. Doprava s příjezdem na místo za 214 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu La Limonaia levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6475,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 419 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

La Limonaia - Itálie v květnu

La Limonaia

3.5. - 10.5.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
9 065 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Lago di Garda, Limone sul Garda, v La Limonaia, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 3. květen 2023 a návratem/příjezdem: středa 10. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 214 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 9065,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení La Limonaia je 82 % podle referencí od 419 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Autobusový Zájazd Do Toskánska - Itálie v květnu

Autobusový Zájazd Do Toskánska

3.5. - 7.5.2023
Snídaně
Autobus

 
 
5 401 Kč

Autobusový Zájazd Do Toskánska - informace

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Toskánsko, v ubytovacím zařízení Autobusový Zájazd Do Toskánska , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 3. května do neděle 7. května 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 214 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Autobusový Zájazd Do Toskánska levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5401,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2023, eurovíkendy.


Popis

Autobusový zájazd do Toskánska na 5 dní, do krajiny zaplnenej olivovými hájmi, citrónovníkmi, vinicami a záplavou slnečných lúčov.
V cene je zahrnuté:
• doprava luxusným klimatizovaným autobusom
• ubytovanie na 2 noci s raňajkami
• prehliadky podľa programu bez vstupov
• zákonné poistenie v znení zákona 170/2018 Zb. z.
Program zájazdu:


1. deň

Odchod z Bratislavy bude vo večerných hodinách.
2. deň
Ráno pricestujete do Pisy, známej najmä vďaka šikmej 58 metrov vysokej veži Torre Pendente, ktorá je jedným zo symbolov celého Talianska. Počas prehliadky mesta uvidíte: Piazza dei Miracoli, na ktorom sa nachádza šikmá veža, zaradeného medzi pamiatky UNESCO a Baptistérium, krstiteľnica svätého Jána, ktorá je svojou výškou viac ako 50 m najväčšou krstiteľnicou v Taliansku. Popoludní sa môžete zúčastniť ochutnávky miestnych vín, alebo v prípade priaznivého počasia sa budete mať možnosť okúpať v mori.
3. deň
Po raňajkách vás čaká návšteva prekrásneho stredovekého mestečka San Gimignano, ktoré je postavené na kopci na mieste bývalého etruského osídlenia. Prehliadku centra mesta začnete Bazilikou di Santa Maria Assunta, pokračovať budete Dómom, Palazzo del Popolo, námestím della Cisterna.
Neskôr sa presuniete do historickej Sieny, jedného z najpoetickejších talianskych miest. Prezriete si Palazzo Publico, vežu Torre del Mangia a Piazza del Campo.
4. deň
Ráno vás bude čakať Florencia. Prechádzka mestom zahrnie Piazza Signoria s palácom Palazzo Vecchio, Dómske námestie s katedrálou Duomo, 4. najväčšou katedrálou na svete, Galeriu Uffizi so zbierkami Botticelliho, Leonarda da Vinci, Michelangela, Raffaela, Giotta, Caravaggia a ďalších. Uvidíte kostol Santa Croce so známymi kostolnými freskami, katedrálu Santa Maria del Fiore, most Ponte Vecchio, najstarší a najužší most ponad rieku Arno. Večer sa prejdete na Michelangelovo námestie, odkiaľ si vychutnáte nádhernú vyhliadku na toto mesto, kolísku talianskej renesancie. Odchod z Florencie bude vo večerných hodinách.
5. deň
Príchod na Slovensko je plánovaný v ranných hodinách.

V cene nie je zahrnuté:

• komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť cez CK za zvýhodnených podmienok v poisťovni UNIQA 1,80 € / deň do 70 rokov, 2,20 € / deň nad 70 rokov)
• prípadné vstupy do múzeí, pamiatok, atď.
• poplatok za vstup do miest (Pisa, Siena, Florencia a San Gimignano) turistickým autobusom - 15 €
• poplatok za miestenku (môžete si určiť presné miesto v autobuse) - 9 €
• príplatok za jednolôžkovú izbu 50 €
• odporúčané vreckové min. 80 € na osobu
• pri príchode sa hradí ubytovacia daň 1,50 € / osoba / noc


Príplatky za nástupné miesta:
• Bratislava - bez príplatku
• Nitra - 7,00 €
• Banská Bystrica - 15,00 €
• Poprad - 21,00 €
• Prešov - 25,00 €

Cena zahrňuje:

• doprava luxusným klimatizovaným autobusom, • ubytovanie na 2 noci s raňajkami, • prehliadky podľa programu bez vstupov, • zákonné poistenie v znení zákona 170/2018 Zb. z.

Cena nezahrňuje:

• komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť cez CK za zvýhodnených podmienok v poisťovni UNIQA 1,80 € / deň do 70 rokov, 2,20 € / deň nad 70 rokov), • prípadné vstupy do múzeí, pamiatok, atď., • poplatok za vstup do miest (Pisa, Siena, Florencia a San Gimignano) turistickým autobusom - 15 €, • poplatok za miestenku (môžete si určiť presné miesto v autobuse) - 9 €, • príplatok za jednolôžkovú izbu 50 €, • odporúčané vreckové min. 80 € na osobu, • pri príchode sa hradí ubytovacia daň 1,50 € / osoba / noc

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

La Limonaia - Itálie v květnu

La Limonaia

4.5. - 7.5.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
3 885 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Lago di Garda, Limone sul Garda, v La Limonaia, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 4. květen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 7. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 215 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 3885,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení La Limonaia je 82 % podle referencí od 419 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Letecký Zájazd Do Ríma - Itálie v květnu

Letecký Zájazd Do Ríma

4.5. - 7.5.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
11 800 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Řím a okolí, v oblasti Řím, Itálie, v ubytovacím zařízení Letecký Zájazd Do Ríma , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 4. května do neděle 7. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 215 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Letecký Zájazd Do Ríma, který je aktuálně na prodej online v ceně 11800,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2023, eurovíkendy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

La Limonaia - Itálie v květnu

La Limonaia

5.5. - 18.5.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
16 935 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Lago di Garda, Limone sul Garda, v La Limonaia, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 14 dní (dva týdny), 13 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 5. květen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 18. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 216 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 16935,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení La Limonaia je 82 % podle referencí od 419 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

La Limonaia - Itálie v květnu

La Limonaia

9.5. - 17.5.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
10 360 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Lago di Garda, Limone sul Garda, v ubytovacím zařízení La Limonaia s počtem hvězdiček: 3, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od úterý 9. května do středy 17. května 2023. Doprava s příjezdem na místo za 220 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu La Limonaia, který je aktuálně na prodej online v ceně 10360,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 419 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

La Limonaia - Itálie v květnu

La Limonaia

9.5. - 18.5.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
11 755 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Lago di Garda, Limone sul Garda, v La Limonaia, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 9. květen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 18. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 220 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 11755,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení La Limonaia je 82 % podle referencí od 419 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

La Limonaia - Itálie v květnu

La Limonaia

10.5. - 24.5.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
18 830 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Lago di Garda, Limone sul Garda, v ubytovacím zařízení La Limonaia s počtem hvězdiček: 3, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od středy 10. května do středy 24. května 2023. Doprava s příjezdem na místo za 221 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu La Limonaia, který je aktuálně na prodej online v ceně 18830,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 419 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Zájazd Do Florencie A Ríma - Itálie v květnu

Zájazd Do Florencie A Ríma

10.5. - 14.5.2023
Snídaně
Autobus

 
 
4 902 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Řím a okolí, v resortu Řím, v Zájazd Do Florencie A Ríma, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 10. květen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 14. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 221 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4902,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, eurovíkendy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 46 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Dovolená v Itálii v květnu 2023. Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v Itálii v květnu 2023 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Itálie. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Itálie květen 2023.

Itálie je vhodná vhodná pro dostupnou dovolenou u moře - jak finančně, dak relativní blízkostí od ČR. V zimě je to skvělé místo pro lyžování. Na své si přijdou také milovníci historie - v Itálii najdete rekordních 43 památek, zapsáných na světovém dědictví UNESCO. Pokud se podíváte na mapu, uvidíte známou „italskou botu“, která měří severojižně od Alp až téměř k Africe kolem 1200 km. Pobřeží Itálie obtékají čtyři moře – na západě Ligurské a Tyrhenské a na východě Jaderské a Jónské. Součástí Itálie jsou ostrovy – Sardinie, Sicílie, Capri, Elba, Ischia a mnoho dalších menších ostrovů. Itálie je vhodná pro dovolenou po celý rok. V zimě je oblíbené lyžování nebo snowboarding v Italských Alpách (listopad, prosinec, leden, únor, březen). Jaro, léto a podzim jsou zase ideální pro návštěvy památek. Vhodnými měsíci pro pobyt u moře je květen, červen, červenec, srpen, září a někdy také duben a říjen.

Pokud jste si nevybrali v Itálie květen 2023 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Itálii? Vybírejte pobyt v Itálii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Itálie 2022 nebo Itálie 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Itálie 2022 nebo First Minute Itálie 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Itálie levně nebo luxusní dovolená Itálie.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Itálii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Itálie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Itálii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Itálii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Itálii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Itálie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Itálie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Itálie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Itálii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Itálie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Itálii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Itálie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Itálii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Itálii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Itálie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Itálii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Itálie.

Zajímá vás jak draho je v Itálii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Itálii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Itálii.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Itálie.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Itálii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Itálie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Itálii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Italii.cz 2022, všechna práva vyhrazena.