Vyhledávání dovolené v Itálii

Itálie listopad 2023

Itálie listopad 2023

Řím **** - na 3 noci letecky z Prahy

1.11. - 4.11.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
14 700 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Řím a okolí, v ubytovacím zařízení Řím **** - na 3 noci letecky z Prahy , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od středy 1. listopadu do soboty 4. listopadu 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 149 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Řím **** - na 3 noci letecky z Prahy, který je aktuálně na prodej online v ceně 14700,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Itálie v listopadu, podzim 2023, poznávací zájezdy.

Du Lac Vital Mountain - Itálie v listopadu

Du Lac Vital Mountain

1.11. - 4.11.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
5 715 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Paganella, v Du Lac Vital Mountain, s 3.5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 1. listopad 2023 a návratem/příjezdem: sobota 4. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 149 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5715,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Itálie v listopadu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Du Lac Vital Mountain je 94 % podle referencí od 39 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Villa Rosa - Itálie v listopadu

Villa Rosa

1.11. - 5.11.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
6 920 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Lago di Garda, v oblasti Sardinie, Itálie, v ubytovacím zařízení Villa Rosa s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 1. listopadu do neděle 5. listopadu 2023. Doprava s příjezdem na místo za 149 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Villa Rosa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6920,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Itálie v listopadu, podzim 2023, pobytové zájezdy.

Parc (Peschiera Del Garda) - Itálie v listopadu

Parc (Peschiera Del Garda)

1.11. - 6.11.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
9 255 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Lago di Garda, Peschiera, v Parc (Peschiera Del Garda), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 1. listopad 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 6. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 149 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 9255,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Itálie v listopadu, pobytové zájezdy. Speciálně u jezera, s restaurací.

Parc (Peschiera Del Garda) - Itálie v listopadu

Parc (Peschiera Del Garda)

1.11. - 11.11.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
13 375 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Lago di Garda, Peschiera, v ubytovacím zařízení Parc (Peschiera Del Garda) s počtem hvězdiček: 4, v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od středy 1. listopadu do soboty 11. listopadu 2023. Doprava s příjezdem na místo za 149 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Parc (Peschiera Del Garda), který je aktuálně na prodej online v ceně 13375,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Itálie v listopadu, podzim 2023, pobytové zájezdy. Speciálně u jezera, s restaurací.

Eden - Itálie v listopadu

Eden

1.11. - 5.11.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
4 159 Kč
3 868 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Lago di Garda, v resortu Tonale/Ponte di Legno, Passo del Tonale, v Eden, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 1. listopad 2023 a návratem/příjezdem: neděle 5. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 149 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 7 % je nyní aktuálně v ceně 3868,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Itálie v listopadu, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací, s masážemi, s restaurací, wellness pobyt, s restaurací, wellness pobyt. Průměrné hodnocení Eden je 84 % podle referencí od 4 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Řím - Itálie v listopadu

Řím

1.11. - 4.11.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
14 950 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Řím a okolí, v ubytovacím zařízení Řím , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od středy 1. listopadu do soboty 4. listopadu 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 149 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Řím levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 14950,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Itálie v listopadu, podzim 2023, eurovíkendy.

Víkend v Římě - Itálie v listopadu

Víkend v Římě

2.11. - 5.11.2023
Snídaně
Autobus

 
4 890 Kč
4 401 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Řím a okolí, v Víkend v Římě, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 2. listopad 2023 a návratem/příjezdem: neděle 5. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 150 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 10 % je nyní aktuálně v ceně 4401,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Itálie v listopadu, poznávací zájezdy.

Su Giganti - Itálie v listopadu

Su Giganti

2.11. - 9.11.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
27 390 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Sardinie / Sardegna, v ubytovacím zařízení Su Giganti s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 2. listopadu do čtvrtka 9. listopadu 2023. Doprava s příjezdem na místo za 150 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Su Giganti, který je aktuálně na prodej online v ceně 27390,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Itálie v listopadu, podzim 2023, pobytové zájezdy, u moře.

Wellness-Sporthotel Ratschings (Ratschings-Jaufen) - Itálie v listopadu

Wellness-Sporthotel Ratschings (Ratschings-Jaufen)

2.11. - 3.11.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
3 480 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Trentino, v resortu Madonna di Campiglio, v Wellness-Sporthotel Ratschings (Ratschings-Jaufen), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 2. listopad 2023 a návratem/příjezdem: pátek 3. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 150 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 3480,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Itálie v listopadu, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 140 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Dovolená v Itálii v listopadu 2023. Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v Itálii v listopadu 2023 výhodně online. Last Minute a First Minute zájezdy do Itálie. Itálie listopad 2023.

Itálie je vhodná vhodná pro dostupnou dovolenou u moře - jak finančně, dak relativní blízkostí od ČR. V zimě je to skvělé místo pro lyžování. Na své si přijdou také milovníci historie - v Itálii najdete rekordních 43 památek, zapsáných na světovém dědictví UNESCO. Pokud se podíváte na mapu, uvidíte známou „italskou botu“, která měří severojižně od Alp až téměř k Africe kolem 1200 km. Pobřeží Itálie obtékají čtyři moře – na západě Ligurské a Tyrhenské a na východě Jaderské a Jónské. Součástí Itálie jsou ostrovy – Sardinie, Sicílie, Capri, Elba, Ischia a mnoho dalších menších ostrovů. Itálie je vhodná pro dovolenou po celý rok. V zimě je oblíbené lyžování nebo snowboarding v Italských Alpách (listopad, prosinec, leden, únor, březen). Jaro, léto a podzim jsou zase ideální pro návštěvy památek. Vhodnými měsíci pro pobyt u moře je květen, červen, červenec, srpen, září a někdy také duben a říjen.

Pokud jste si nevybrali v Itálie listopad 2023 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Itálii? Vybírejte pobyt v Itálii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Itálie 2023 nebo Itálie 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Itálie 2023 nebo First Minute Itálie 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Itálie levně nebo luxusní dovolená Itálie.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Itálii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Itálie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Itálii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Itálii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Itálii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Itálie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Itálie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Itálie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Itálii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Itálie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Itálii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Itálie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Itálii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Itálii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Itálie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Itálii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Itálie.

Zajímá vás jak draho je v Itálii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Itálii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Itálii.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Italii.cz 2023, všechna práva vyhrazena.