Vyhledávání

Itálie listopad 2021

Villa Podere Marcigliano - v listopadu

Klimatizace, Vnější bazén, TV, Lednička, Klidná lokalita, Domácí zvířata povolena, Wifi zdarma, Kuchyňský kout

vzdálenost od centra města: 2 km.

Villa Podere Marcigliano

1.11. - 6.11.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 975 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Toskánsko, v ubytovacím zařízení Villa Podere Marcigliano , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pondělí 1. listopadu do soboty 6. listopadu 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 88 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Villa Podere Marcigliano levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1975,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v listopadu, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Kappa - v listopadu

Kappa

1.11. - 2.11.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
802 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2021 v lokalitě Benátky, v Kappa, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 1. listopad 2021 a návratem/příjezdem: úterý 2. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 88 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 802,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v listopadu, pobytové zájezdy.

Butterfly Camping Village - v listopadu

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Golf, Klidná lokalita, Animační programy, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Volejbal, Wifi zdarma, Kuchyňský kout

vzdálenost od pláže: 100 m, vzdálenost od centra města: 500 m.

Butterfly Camping Village

1.11. - 5.11.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
692 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Lago di Garda, Butterfly Camping Village, v ubytovacím zařízení Butterfly Camping Village s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od pondělí 1. listopadu do pátku 5. listopadu 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 88 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Butterfly Camping Village levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 692,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v listopadu, podzim 2021, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 22 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Bella Italia - v listopadu

Bella Italia

1.11. - 8.11.2021
Polopenze
Vlastní doprava

9 648 Kč
8 780 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2021 v lokalitě Lago di Garda, v Bella Italia, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 1. listopad 2021 a návratem/příjezdem: pondělí 8. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 88 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný podzimní luxusní zájezd aktuálně, levně se slevou 9 %, v ceně 8780,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v listopadu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Bella Italia je 90 % podle referencí od 8 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Monasteri Golf Resort - v listopadu

Monasteri Golf Resort

1.11. - 4.11.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
16 330 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Sicílie, v ubytovacím zařízení Monasteri Golf Resort s počtem hvězdiček: 5, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pondělí 1. listopadu do čtvrtka 4. listopadu 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 88 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Monasteri Golf Resort, který je aktuálně na prodej online v ceně 16330,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v listopadu, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Monasteri Golf Resort - v listopadu

Monasteri Golf Resort

1.11. - 6.11.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
26 970 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2021 v lokalitě Sicílie, v Monasteri Golf Resort, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 1. listopad 2021 a návratem/příjezdem: sobota 6. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 88 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný podzimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 26970,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v listopadu, pobytové zájezdy.

Monasteri Golf Resort - v listopadu

Monasteri Golf Resort

1.11. - 8.11.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
36 080 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Sicílie, v ubytovacím zařízení Monasteri Golf Resort s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pondělí 1. listopadu do pondělí 8. listopadu 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 88 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Monasteri Golf Resort, který je aktuálně na prodej online v ceně 36080,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v listopadu, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Casa Rossa Resort - v listopadu

Casa Rossa Resort

1.11. - 2.11.2021
Polopenze s nápoji
Vlastní doprava

 
1 230 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2021 v lokalitě Toskánsko, v Casa Rossa Resort, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 1. listopad 2021 a návratem/příjezdem: úterý 2. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 88 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze s nápoji. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 1230,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v listopadu, pobytové zájezdy.

Le Balze (Castelfranco Di Sopra) - v listopadu

Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Klidná lokalita, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout

vzdálenost od centra města: 2 km.

Le Balze (Castelfranco Di Sopra)

1.11. - 6.11.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 800 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Toskánsko, v ubytovacím zařízení Le Balze (Castelfranco Di Sopra) s počtem hvězdiček: 4, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pondělí 1. listopadu do soboty 6. listopadu 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 88 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Le Balze (Castelfranco Di Sopra) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1800,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v listopadu, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Golf Residence - v listopadu

Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětské hřiště, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Klidná lokalita, Fitness, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Kuchyňský kout

vzdálenost od pláže: 3 km, vzdálenost od centra města: 400 m.

Golf Residence

1.11. - 5.11.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
6 173 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2021 v lokalitě Lago di Garda, Golf Residence, v Golf Residence, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 1. listopad 2021 a návratem/příjezdem: pátek 5. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 88 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 6173,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v listopadu, pobytové zájezdy.

Acaya Golf Resort & Spa - v listopadu

Acaya Golf Resort & Spa

2.11. - 5.11.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
11 910 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Apulská oblast (Puglia), v ubytovacím zařízení Acaya Golf Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od úterý 2. listopadu do pátku 5. listopadu 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 89 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Acaya Golf Resort & Spa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 11910,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v listopadu, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Kappa - v listopadu

Kappa

2.11. - 3.11.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
802 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2021 v lokalitě Benátky, v Kappa, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 2. listopad 2021 a návratem/příjezdem: středa 3. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 89 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 802,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v listopadu, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 426 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená v Itálii v listopadu 2021.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v Itálii v listopadu 2021 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Itálie. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Itálie listopad 2021.

Itálie je vhodná vhodná pro dostupnou dovolenou u moře - jak finančně, dak relativní blízkostí od ČR. V zimě je to skvělé místo pro lyžování. Na své si přijdou také milovníci historie - v Itálii najdete rekordních 43 památek, zapsáných na světovém dědictví UNESCO. Pokud se podíváte na mapu, uvidíte známou „italskou botu“, která měří severojižně od Alp až téměř k Africe kolem 1200 km. Pobřeží Itálie obtékají čtyři moře – na západě Ligurské a Tyrhenské a na východě Jaderské a Jónské. Součástí Itálie jsou ostrovy – Sardinie, Sicílie, Capri, Elba, Ischia a mnoho dalších menších ostrovů. Itálie je vhodná pro dovolenou po celý rok. V zimě je oblíbené lyžování nebo snowboarding v Italských Alpách (listopad, prosinec, leden, únor, březen). Jaro, léto a podzim jsou zase ideální pro návštěvy památek. Vhodnými měsíci pro pobyt u moře je květen, červen, červenec, srpen, září a někdy také duben a říjen.

Pokud jste si nevybrali v Itálie listopad 2021 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Itálii? Proč si nevybrat pobyt v Itálii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Itálie 2021 nebo Itálie 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Itálie? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Itálii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Itálie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Itálii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Itálii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Itálii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Itálie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Itálie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Itálie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Itálii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Itálie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Itálii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Itálie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Itálii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Itálii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Itálie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Itálii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Itálie.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Itálie.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Itálii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Itálie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Itálii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Italii.cz 2021, všechna práva vyhrazena.