Vyhledávání

Itálie srpen 2022

Villaggio Resort Planetarium - v srpnu

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Golf, Klidná lokalita, Animační programy, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od pláže: 1,3 km, vzdálenost od centra města: 900 m.

Villaggio Resort Planetarium

1.8. - 6.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
14 155 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Bibione, Villaggio Resort Planetarium, v ubytovacím zařízení Villaggio Resort Planetarium s počtem hvězdiček: 4, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pondělí 1. srpna do soboty 6. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 287 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Villaggio Resort Planetarium levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 14155,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v srpnu, léto 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 11 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

San Pietro - v srpnu

San Pietro

1.8. - 6.8.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
12 790 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2022 v lokalitě Lago di Garda, v San Pietro, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 1. srpen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 6. srpen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 287 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 12790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v srpnu, pobytové zájezdy.

Villa Del Mar - v srpnu

Villa Del Mar

1.8. - 4.8.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
6 420 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Bibione, v ubytovacím zařízení Villa Del Mar s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pondělí 1. srpna do čtvrtka 4. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 287 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Villa Del Mar levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6420,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v srpnu, léto 2022, pobytové zájezdy.

City - v srpnu

City

1.8. - 6.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
10 500 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2022 v lokalitě Emilia Romagna, v City, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 1. srpen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 6. srpen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 287 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 10500,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v srpnu, pobytové zájezdy.

Old River - v srpnu

Old River

1.8. - 7.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
13 260 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Lignano, v ubytovacím zařízení Old River s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pondělí 1. srpna do neděle 7. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 287 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Old River levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 13260,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v srpnu, léto 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 328 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

La Rotonda - v srpnu

Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Golf, Fitness, Animační programy, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od pláže: 7 km, vzdálenost od centra města: 900 m.

La Rotonda

2.8. - 7.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
9 240 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2022 v lokalitě Lago di Garda, Tignale, v La Rotonda, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 2. srpen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 7. srpen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 288 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 9240,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v srpnu, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení La Rotonda je 82 % podle referencí od 25 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina) - v srpnu

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Klidná lokalita, Animační programy, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od pláže: 200 m.

Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina)

2.8. - 9.8.2022
Light All inclusive
✈ Praha

22 990 Kč
20 691 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Kalábrie, Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina), v ubytovacím zařízení Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina) s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 2. srpna do úterý 9. srpna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 288 dní. Tento pobyt je se stravou formou light all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina) levně se slevou 10 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 20691,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v srpnu, léto 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 37 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Iones - v srpnu

Klimatizace, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 2 km.

Iones

2.8. - 13.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
17 020 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2022 v lokalitě Rimini, Rivabella , v Iones, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 12 dní, 11 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 2. srpen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 13. srpen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 288 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, v ceně 17020,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v srpnu, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Iones je 86 % podle referencí od 43 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Sunbeach Resort Squillace - v srpnu

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Tenis, Animační programy, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od pláže: 200 m, vzdálenost od centra města: 1000 m.

Sunbeach Resort Squillace

2.8. - 13.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
45 636 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Kalábrie, Sunbeach Resort Squillace, v ubytovacím zařízení Sunbeach Resort Squillace s počtem hvězdiček: 4, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od úterý 2. srpna do soboty 13. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 288 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Sunbeach Resort Squillace, který je aktuálně na prodej online v ceně 45636,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v srpnu, léto 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina) - v srpnu

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Klidná lokalita, Animační programy, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od pláže: 200 m.

Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina)

2.8. - 9.8.2022
Bez stravy
✈ Praha

17 990 Kč
16 191 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2022 v lokalitě Kalábrie, Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina), v Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 2. srpen 2022 a návratem/příjezdem: úterý 9. srpen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 288 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně se slevou 10 %, v ceně 16191,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v srpnu, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina) je 78 % podle referencí od 37 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina) - v srpnu

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Klidná lokalita, Animační programy, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od pláže: 200 m.

Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina)

2.8. - 16.8.2022
Light All inclusive
✈ Praha

37 086 Kč
34 490 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Kalábrie, Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina), v ubytovacím zařízení Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina) s počtem hvězdiček: 3, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od úterý 2. srpna do úterý 16. srpna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 288 dní. Tento pobyt je se stravou formou light all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina) levně se slevou 7 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 34490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v srpnu, léto 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 37 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Meridianus - v srpnu

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Surfování, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Animační programy, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od pláže: 150 m, vzdálenost od centra města: 800 m.

Meridianus

2.8. - 7.8.2022
Dle programu
Vlastní doprava

 
15 590 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2022 v lokalitě Lignano, Lignano Sabbiadoro, v Meridianus, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 2. srpen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 7. srpen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 288 dní. Pobyt je se stravou formou dle programu. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 15590,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v srpnu, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Meridianus je 80 % podle referencí od 14 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 1170 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená v Itálii v srpnu 2022.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v Itálii v srpnu 2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Itálie. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Itálie srpen 2022.

Itálie je vhodná vhodná pro dostupnou dovolenou u moře - jak finančně, dak relativní blízkostí od ČR. V zimě je to skvělé místo pro lyžování. Na své si přijdou také milovníci historie - v Itálii najdete rekordních 43 památek, zapsáných na světovém dědictví UNESCO. Pokud se podíváte na mapu, uvidíte známou „italskou botu“, která měří severojižně od Alp až téměř k Africe kolem 1200 km. Pobřeží Itálie obtékají čtyři moře – na západě Ligurské a Tyrhenské a na východě Jaderské a Jónské. Součástí Itálie jsou ostrovy – Sardinie, Sicílie, Capri, Elba, Ischia a mnoho dalších menších ostrovů. Itálie je vhodná pro dovolenou po celý rok. V zimě je oblíbené lyžování nebo snowboarding v Italských Alpách (listopad, prosinec, leden, únor, březen). Jaro, léto a podzim jsou zase ideální pro návštěvy památek. Vhodnými měsíci pro pobyt u moře je květen, červen, červenec, srpen, září a někdy také duben a říjen.

Pokud jste si nevybrali v Itálie srpen 2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Itálii? Proč si nevybrat pobyt v Itálii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Itálie 2021 nebo Itálie 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Itálie? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Itálii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Itálie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Itálii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Itálii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Itálii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Itálie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Itálie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Itálie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Itálii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Itálie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Itálii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Itálie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Itálii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Itálii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Itálie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Itálii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Itálie.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Itálie.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Itálii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Itálie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Itálii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© italii.cz 2021, všechna práva vyhrazena.