Vyhledávání dovolené v Itálii

Itálie září 2023

Nejnovější recenze
Krásný hotel, cesta k moři skrz háj, kde jsou umístěny houpací sítě, kvalita hotelových služeb na úžasné úrovni. Příjemný personál, luxusní prostředí.

Itálie září 2023

Kalábrie, Liparské ostrovy a Stromboli

1.9. - 10.9.2023
Bez stravy
Autobus

 
 
10 990 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Sicílie, v ubytovacím zařízení Kalábrie, Liparské ostrovy a Stromboli , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 1. září do neděle 10. září 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 335 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Kalábrie, Liparské ostrovy a Stromboli, který je aktuálně na prodej online v ceně 10990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v září, podzim 2023, poznávací zájezdy.

Club Magic Life Calabria - Itálie v září

Club Magic Life Calabria

1.9. - 15.9.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
62 013 Kč
48 990 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Kalábrie, v Club Magic Life Calabria, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 1. září 2023 a návratem/příjezdem: pátek 15. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 335 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 21 % je nyní aktuálně v ceně 48990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v září, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Club Magic Life Calabria je 92 % podle referencí od 122 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Marmorata Village - Itálie v září

Marmorata Village

3.9. - 17.9.2023
Light All inclusive
✈ Praha

 
 
43 839 Kč

Marmorata Village - informace

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Sardinie / Sardegna, v oblasti Sardinie, Marmorata, v ubytovacím zařízení Marmorata Village s počtem hvězdiček: 3, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od neděle 3. září do neděle 17. září 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 337 dní. Tento pobyt je se stravou formou light all inclusive. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Marmorata Village, který je aktuálně na prodej online v ceně 43839,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v září, podzim 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 179 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


POLOHA »

hotelový komplex je situovaný v jednej z najkrajších oblastí Sardínie, priamo pri prekrásnej širokej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora a s výhľadom na Korziku • približne 7 km od vyhľadávaného mestečka Santa Teresa Gallura s nákupnými a zábavnými možnosťami (dostupné hotelovým autobusom) • cca 60 km od letiska v Olbii

OFICIÁLNA TRIEDA »

hvězdičekhvězdičekhvězdiček

VYBAVENIE »

hotelový komplex pozostáva z budov Maddalena a Caprera • priestranná vstupná hala s recepciou a posedením • 4 reštaurácie • bar pri bazéne • plážový bar • hotelový bazén s terasou na slnenie (slnečníky a ležadlá k dispozícii zdarma) • detský bazén • detské ihrisko a preliezačky • minimarket • amfiteáter • požičovňa áut a bicyklov (za poplatok) • wifi pripojenie v priestoroch recepcie (zdarma)• kongresová sála • v hotelovom areáli sa nachádza viacero športových ihrísk: tenisové kurty • basketbalové ihrisko • volejbalové ihrisko • minigolf • plážový volejbal • stolný futbal • boccia • lukostreľba • požičovňa kajakov a malých plachetníc pre hotelových hostí zdarma•ostatné vodné športy na pláži (za poplatok) • hotelový vláčik premávajúci denne po areáli hotela v čase od 07:30 - 24:00 hod. zdarma)

UBYTOVANIE »

2-lôžkové izby s možnosťou 1, resp. 2 prísteliek orientované na morskú stranu • rodinné izby „Caprera“ pre 4 osoby prepojené dverami (za príplatok) • klimatizácia • telefón • trezor • minichladnička • TV • vlastné príslušenstvo (kúpeľňa so sprchou, WC a sušič na vlasy) • terasa s posedením

STRAVOVANIE »

formou all inclusive
ULTRA All inclusive » raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov • voda, lokálne biele a červené víno, čapované pivo podávané počas obedov a večerí • miestne nealkoholické nápoje - voda, kola, oranžáda, čaj, káva podávané v bare pri bazéne v čase od 10:00 do 23:00 hod. a v plážovom bare od 10:00 do 18:00 hod. • lokálne alkoholické nápoje - čapované pivo, biele víno, červené víno, 1 druh likéru, whisky a vodka podávané v bare pri bazéne v čase od 10:00 do 23:00 hod. • slnečníky a ležadlá pri bazéne a na pláži • medzinárodné hotelové animácie a detský miniklub
Klubová dovolenka » počas letných prázdnin (v mesiacoch júl a august) je súčasťou hotelového animačného teamu slovensky hovoriaci animátor

WEBSTRÁNKA »

www.mangias.it

Gh Santina Resort - Itálie v září

Gh Santina Resort

3.9. - 13.9.2023
Light All inclusive
✈ Praha

 
 
34 569 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Sardinie / Sardegna, v resortu Sardinie, GH Santina Resort, v Gh Santina Resort, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 3. září 2023 a návratem/příjezdem: středa 13. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 337 dní. Pobyt je se stravou formou light all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 34569,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v září, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Gh Santina Resort je 82 % podle referencí od 12 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

La Limonaia - Itálie v září

La Limonaia

4.9. - 15.9.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
16 145 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Lago di Garda, Limone sul Garda, v ubytovacím zařízení La Limonaia s počtem hvězdiček: 3, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od pondělí 4. září do pátku 15. září 2023. Doprava s příjezdem na místo za 338 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu La Limonaia, který je aktuálně na prodej online v ceně 16145,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v září, podzim 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 419 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

La Limonaia - Itálie v září

La Limonaia

4.9. - 17.9.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
18 935 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Lago di Garda, Limone sul Garda, v La Limonaia, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 14 dní (dva týdny), 13 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 4. září 2023 a návratem/příjezdem: neděle 17. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 338 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 18935,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v září, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení La Limonaia je 82 % podle referencí od 419 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Gh Santina Resort - Itálie v září

Gh Santina Resort

6.9. - 20.9.2023
Light All inclusive
✈ Praha

 
 
38 989 Kč

Gh Santina Resort - informace

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Sardinie / Sardegna, v oblasti Sardinie, GH Santina Resort, v ubytovacím zařízení Gh Santina Resort s počtem hvězdiček: 4, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od středy 6. září do středy 20. září 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 340 dní. Tento pobyt je se stravou formou light all inclusive. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Gh Santina Resort, který je aktuálně na prodej online v ceně 38989,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v září, podzim 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 12 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Charakteristika

Nově postavený hotel na severu ostrova je ideální pro páry i rodiny s dětmi, které chtějí strávit klidnou dovolenou v méně turistické oblasti.

Poloha

GH Santina Resort se nachází na severním pobřeží Sardinie, cca15 km od historického městečka Castelsardo, v obci Valledoria, frakci La Ciaccia. Asi 300 metrů od hotelu je k dispozici menší obchod s potravinami, tabák, několik barů a restaurací nabízející rybí speciality. Vzdálenost od letiště v Olbii je 90 km, asi 1,5 hodiny jízdy.

Vybavení

Hotel je zcela nový, dostavěný na jaře 2021, hostům je k dispozici recepce, venkovní bazén, bar u bazénu, restaurace, nehlídané parkoviště, WI-FI připojení zdarma ve společných prostorech, Spa & Wellness centrum s vnitřním bazénem, zasedací místnost.

Ubytování

Hotel se skládá celkem ze 78 pokojů, některé mají výhled na moře a jsou zařízené v tradičním sardinském stylu. Všechny mají klimatizaci, telefon, TV, trezor, minibar (konzumace za poplatek), některé mají balkón nebo patio se stolem a židlemi. Hotel má také několik pokojů pro invalidy.STANDARD - dvou až třílůžkové pokoje, manželská postel + jednolůžko. Mají koupelnu se sprchou a balkon nebo patio. Výhled na moře za poplatekFAMILY - dva oddělené pokoje, jeden s manželským lůžkem, druhý s dvěma jednolůžky. Mají koupelnu se sprchou a balkon nebo patio, výhled na moře za poplatek.Check in: 17:00Check out: 10:00Zvířata nejsou v hotelu akceptována.

Stravování

POLOPENZE S NÁPOJI - snídaně a večeře, ke které je v ceně zahrnuta voda a místní víno.Restaurace je zaměřená na středomořskou a sardinskou kuchyni, u snídaně je k dispozici sladký a slaný bufet, u večeře jsou předkrmy a zeleninové přílohy formou bufetu, první a druhý chod je servírovaný - výběr z menu.Základní potraviny pro různé alergie a intolerance - je potřeba zmínit při rezervaci.

Pro děti

Za poplatek možné zapůjčení vaničky a postýlky pro dítě do 3 let (viz poplatky na místě)

Sport a animace

V rámci klubové karty od 30.5. do 20.9. 2022 probíhají v hotelu animační programy pro děti i dospělé. V blízkosti se nachází řeka Coghinas, která láká především milovníky kite surfingu, naleznete zde ale i cyklostezky a turistické trasy.

Wellness & beauty

Součástí hotelu je prostorné wellness centrum s velkým vnitřním bazénem, vířivkou, saunou, tureckými lázněmi a masážním centrem.

Další služby

V rámci klubové karty od 30.5. do 20.9.2022 mají klienti k dispozici plážový servis (1 slunečník, 2 lehátka od druhé řady), kyvadlovou dopravu na pláž, venkovní bazén a animační programy pro děti i dospělé.

Pláž

Krásná písečná pláž se nachází cca 500 metrů od hotelu, dá se k ní dojít pěšky nebo využít bezplatné hotelové kyvadlové dopravy. V rámci klubové karty jsou k dispozici 2 lehátka a 1 slunečník od druhé řady zdarma. Pláž je vhodná pro děti.O něco dál, ale stále v pěší dostupnosti se nachází krásná dlouhá pláž San Pietro a Mare, která je oblíbeným cílem kitesurfařů a surfařů.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji, klubovou kartu (30.5.-20.9.2022) a služby delegáta na telefonu (od 1. 6. do 1. 10. 2022).VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí s nápoji, klubovou kartu (30.5.-20.9.2022) a služby delegáta na telefonu (od 1. 6. do 1. 10. 2022).

Poplatky na místě

Nepovinné: GH Baby €70/týden - zahrnuje postýlku, vaničku.

Speciální nabídky

SPECIÁLNÍ NABÍDKA 1+1 = 1 Dospělý + 1 dítě do 14 let hradí 1,5 ceny ubytování.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.


Liscia Eldi - Itálie v září

Liscia Eldi

6.9. - 20.9.2023
Light All inclusive
✈ Praha

 
 
46 219 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Sardinie / Sardegna, v Liscia Eldi, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 6. září 2023 a návratem/příjezdem: středa 20. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 340 dní. Pobyt je se stravou formou light all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 46219,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v září, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Liscia Eldi je 86 % podle referencí od 26 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Autobusový Zájazd Do Toskánska - Itálie v září

Autobusový Zájazd Do Toskánska

6.9. - 10.9.2023
Snídaně
Autobus

 
 
5 401 Kč

Autobusový Zájazd Do Toskánska - informace

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Toskánsko, v ubytovacím zařízení Autobusový Zájazd Do Toskánska , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 6. září do neděle 10. září 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 340 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Autobusový Zájazd Do Toskánska levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5401,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v září, podzim 2023, eurovíkendy.


Popis

Autobusový zájazd do Toskánska na 5 dní, do krajiny zaplnenej olivovými hájmi, citrónovníkmi, vinicami a záplavou slnečných lúčov.
V cene je zahrnuté:
• doprava luxusným klimatizovaným autobusom
• ubytovanie na 2 noci s raňajkami
• prehliadky podľa programu bez vstupov
• zákonné poistenie v znení zákona 170/2018 Zb. z.
Program zájazdu:


1. deň

Odchod z Bratislavy bude vo večerných hodinách.
2. deň
Ráno pricestujete do Pisy, známej najmä vďaka šikmej 58 metrov vysokej veži Torre Pendente, ktorá je jedným zo symbolov celého Talianska. Počas prehliadky mesta uvidíte: Piazza dei Miracoli, na ktorom sa nachádza šikmá veža, zaradeného medzi pamiatky UNESCO a Baptistérium, krstiteľnica svätého Jána, ktorá je svojou výškou viac ako 50 m najväčšou krstiteľnicou v Taliansku. Popoludní sa môžete zúčastniť ochutnávky miestnych vín, alebo v prípade priaznivého počasia sa budete mať možnosť okúpať v mori.
3. deň
Po raňajkách vás čaká návšteva prekrásneho stredovekého mestečka San Gimignano, ktoré je postavené na kopci na mieste bývalého etruského osídlenia. Prehliadku centra mesta začnete Bazilikou di Santa Maria Assunta, pokračovať budete Dómom, Palazzo del Popolo, námestím della Cisterna.
Neskôr sa presuniete do historickej Sieny, jedného z najpoetickejších talianskych miest. Prezriete si Palazzo Publico, vežu Torre del Mangia a Piazza del Campo.
4. deň
Ráno vás bude čakať Florencia. Prechádzka mestom zahrnie Piazza Signoria s palácom Palazzo Vecchio, Dómske námestie s katedrálou Duomo, 4. najväčšou katedrálou na svete, Galeriu Uffizi so zbierkami Botticelliho, Leonarda da Vinci, Michelangela, Raffaela, Giotta, Caravaggia a ďalších. Uvidíte kostol Santa Croce so známymi kostolnými freskami, katedrálu Santa Maria del Fiore, most Ponte Vecchio, najstarší a najužší most ponad rieku Arno. Večer sa prejdete na Michelangelovo námestie, odkiaľ si vychutnáte nádhernú vyhliadku na toto mesto, kolísku talianskej renesancie. Odchod z Florencie bude vo večerných hodinách.
5. deň
Príchod na Slovensko je plánovaný v ranných hodinách.

V cene nie je zahrnuté:

• komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť cez CK za zvýhodnených podmienok v poisťovni UNIQA 1,80 € / deň do 70 rokov, 2,20 € / deň nad 70 rokov)
• prípadné vstupy do múzeí, pamiatok, atď.
• poplatok za vstup do miest (Pisa, Siena, Florencia a San Gimignano) turistickým autobusom - 15 €
• poplatok za miestenku (môžete si určiť presné miesto v autobuse) - 9 €
• príplatok za jednolôžkovú izbu 50 €
• odporúčané vreckové min. 80 € na osobu
• pri príchode sa hradí ubytovacia daň 1,50 € / osoba / noc


Príplatky za nástupné miesta:
• Bratislava - bez príplatku
• Nitra - 7,00 €
• Banská Bystrica - 15,00 €
• Poprad - 21,00 €
• Prešov - 25,00 €

Cena zahrňuje:

• doprava luxusným klimatizovaným autobusom, • ubytovanie na 2 noci s raňajkami, • prehliadky podľa programu bez vstupov, • zákonné poistenie v znení zákona 170/2018 Zb. z.

Cena nezahrňuje:

• komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť cez CK za zvýhodnených podmienok v poisťovni UNIQA 1,80 € / deň do 70 rokov, 2,20 € / deň nad 70 rokov), • prípadné vstupy do múzeí, pamiatok, atď., • poplatok za vstup do miest (Pisa, Siena, Florencia a San Gimignano) turistickým autobusom - 15 €, • poplatok za miestenku (môžete si určiť presné miesto v autobuse) - 9 €, • príplatok za jednolôžkovú izbu 50 €, • odporúčané vreckové min. 80 € na osobu, • pri príchode sa hradí ubytovacia daň 1,50 € / osoba / noc

5-Dňový Zájazd Do Ríma A Vatikánu - Itálie v září

5-Dňový Zájazd Do Ríma A Vatikánu

6.9. - 10.9.2023
Snídaně
Autobus

 
 
4 902 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Řím a okolí, v resortu Řím, Itálie, v 5-Dňový Zájazd Do Ríma A Vatikánu, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 6. září 2023 a návratem/příjezdem: neděle 10. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 340 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4902,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v září, eurovíkendy.

Voi Floriana Resort - Itálie v září

Voi Floriana Resort

7.9. - 21.9.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
59 608 Kč
47 090 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Kalábrie, v ubytovacím zařízení Voi Floriana Resort s počtem hvězdiček: 4, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 7. září do čtvrtka 21. září 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 341 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Voi Floriana Resort levně se slevou 21 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 47090,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v září, podzim 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 49 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Voi Floriana Resort - Itálie v září

Voi Floriana Resort

7.9. - 14.9.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
37 582 Kč
29 690 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2023 v lokalitě Kalábrie, v Voi Floriana Resort, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 7. září 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 14. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 341 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 21 % je nyní aktuálně v ceně 29690,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v září, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Voi Floriana Resort je 78 % podle referencí od 49 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 57 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Dovolená v Itálii v září 2023. Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v Itálii v září 2023 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Itálie. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Itálie září 2023.

Itálie je vhodná vhodná pro dostupnou dovolenou u moře - jak finančně, dak relativní blízkostí od ČR. V zimě je to skvělé místo pro lyžování. Na své si přijdou také milovníci historie - v Itálii najdete rekordních 43 památek, zapsáných na světovém dědictví UNESCO. Pokud se podíváte na mapu, uvidíte známou „italskou botu“, která měří severojižně od Alp až téměř k Africe kolem 1200 km. Pobřeží Itálie obtékají čtyři moře – na západě Ligurské a Tyrhenské a na východě Jaderské a Jónské. Součástí Itálie jsou ostrovy – Sardinie, Sicílie, Capri, Elba, Ischia a mnoho dalších menších ostrovů. Itálie je vhodná pro dovolenou po celý rok. V zimě je oblíbené lyžování nebo snowboarding v Italských Alpách (listopad, prosinec, leden, únor, březen). Jaro, léto a podzim jsou zase ideální pro návštěvy památek. Vhodnými měsíci pro pobyt u moře je květen, červen, červenec, srpen, září a někdy také duben a říjen.

Pokud jste si nevybrali v Itálie září 2023 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Itálii? Vybírejte pobyt v Itálii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Itálie 2022 nebo Itálie 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Itálie 2022 nebo First Minute Itálie 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Itálie levně nebo luxusní dovolená Itálie.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Itálii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Itálie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Itálii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Itálii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Itálii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Itálie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Itálie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Itálie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Itálii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Itálie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Itálii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Itálie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Itálii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Itálii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Itálie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Itálii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Itálie.

Zajímá vás jak draho je v Itálii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Itálii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Itálii.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Itálie.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Itálii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Itálie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Itálii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Italii.cz 2022, všechna práva vyhrazena.