Vyhledávání

Val di Sole 2021 | Dovolená Val di Sole 2021

Grand Hotel Terme Di Rabbi 3* Pig - Val di Sole 2021 | Dovolená Val di Sole 2021

Grand Hotel Terme Di Rabbi 3* Pig

18.6. - 21.6.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
4 386 Kč

Dovolená Itálie First Minute 2021 v lokalitě Dolomiti Brenta (Val di Sole) v Grand Hotel Terme Di Rabbi 3* Pig, ubytování - Val di Sole 2021 | Dovolená Val di Sole 2021. Počet dní 4, ubytování v termínu: pátek 18. červen 2021 až pondělí 21. červen 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo za 106 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně levně, v ceně 4386,- Kč. K zájezdu je vhodné přikoupit připojištění na Covid-19. Kategorie této nabídky: pobytové.

Grand Hotel Terme Di Rabbi 3* Pig - Val di Sole 2021 | Dovolená Val di Sole 2021

Grand Hotel Terme Di Rabbi 3* Pig

4.8. - 7.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
5 202 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Dolomiti Brenta (Val di Sole), v ubytovacím zařízení Grand Hotel Terme Di Rabbi 3* Pig . Počet nocí 4, ubytování od středy 4. srpna do soboty 7. srpna 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo za 153 dní. Pobyt s jídlem polopenze - letní First Minute zájezd do hotelu Grand Hotel Terme Di Rabbi 3* Pig levně je v ceně 5202,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Zobrazeno 1-2 z celkem 2 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená Val di Sole 2021.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Val di Sole v Itálii 2021 online. Last Minute a First Minute zájezdy. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Val di Sole 2021 | Dovolená Val di Sole 2021.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Itálii podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v chladném lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Val di Sole si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Itálii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené v Itálii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jednou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Itálii nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Val di Sole, kdy se rezervují nejlepší termíny a hotely v dostatečné předstihu i za levnější ceny proti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty tzv. Last Minute Val di Sole, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Itálii, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Itálii nejen pro seniory. V říjnu nastává v Itálii další zklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích a kapacit a termínů Val di Sole. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Itálii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Val di Sole.

 

V destinaci Val di Sole aktuálně porovnáváme 2 zájezdů. Garanci nejnižší ceny dovolené v Itálii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Itálie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář.

Copyright© Italii.cz 2021, všechna práva vyhrazena.