Vyhledávání dovolené v Itálii

Zájezdy do Itálie

Zájezdy do Itálie

Antico Pallazzo Rospigliosi

9.2. - 12.2.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
20 590 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Řím a okolí, v ubytovacím zařízení Antico Pallazzo Rospigliosi s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 9. února do neděle 12. února 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem popozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Antico Pallazzo Rospigliosi, který je aktuálně na prodej online v ceně 20590,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: zájezdy, zima 2023, eurovíkendy.

Seiler - Itálie zájezdy

Seiler

9.2. - 12.2.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
20 290 Kč

Dovolená Itálie Super Last Minute 2023 v lokalitě Řím a okolí, v resortu Řím, Seiler, v Seiler, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 9. únor 2023 a návratem/příjezdem: neděle 12. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem popozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 20290,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: zájezdy, eurovíkendy.

Solaris (Cesana-Torinese) - Itálie zájezdy

Solaris (Cesana-Torinese)

10.2. - 19.2.2023
Polopenze
Autobus

 
27 386 Kč
22 183 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Piemonte, Cesana Torinese, v ubytovacím zařízení Solaris (Cesana-Torinese) s počtem hvězdiček: 3, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 10. února do neděle 19. února 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 4 dny. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Solaris (Cesana-Torinese) levně se slevou 19 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 22183,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: zájezdy, zima 2023, pobytové zájezdy.

Camelia - Itálie zájezdy

Camelia

12.2. - 15.2.2023
Bez stravy
✈ Vídeň

 
 
11 099 Kč

Dovolená Itálie Super Last Minute 2023 v lokalitě Řím a okolí, v resortu Piemonte, Itálie, v Camelia, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 12. únor 2023 a návratem/příjezdem: středa 15. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 6 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 11099,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: zájezdy, pobytové zájezdy.

Camelia - Itálie zájezdy

Camelia

12.2. - 16.2.2023
Bez stravy
✈ Vídeň

 
12 875 Kč
11 459 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Řím a okolí, v oblasti Piemonte, Itálie, v ubytovacím zařízení Camelia s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 12. února do čtvrtka 16. února 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Camelia levně se slevou 11 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 11459,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: zájezdy, zima 2023, pobytové zájezdy.

Mediterraneo - Itálie zájezdy

Mediterraneo

12.2. - 17.2.2023
Snídaně
✈ Bratislava, Vídeň

 
20 715 Kč
16 779 Kč

Dovolená Itálie Super Last Minute 2023 v lokalitě Řím a okolí, v resortu Lignano, Itálie, v Mediterraneo, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 12. únor 2023 a návratem/příjezdem: pátek 17. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Bratislava, Vídeň, s odletem za 6 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 19 % je nyní aktuálně v ceně 16779,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: zájezdy, pobytové zájezdy.

Atlantico - Itálie zájezdy

Atlantico

13.2. - 18.2.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
16 359 Kč

Atlantico - informace

Rekreace na luxusní dovolené v Itálii v letovisku Řím a okolí, v oblasti Řím, Atlantico, v ubytovacím zařízení Atlantico s počtem hvězdiček: 4, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pondělí 13. února do soboty 18. února 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 7 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Atlantico, který je aktuálně na prodej online v ceně 16359,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: zájezdy, zima 2023, pobytové zájezdy.


Středisko

Řím

Poloha

Hotel se nachází v centru Říma. Hotel Atlantico se nachází nedaleko nádraží Termini v pěší vzdálenosti od mnoha významných historických památek, které Řím nabízí například Koloseum, Fontána di Trevi a Španělské schody. V okolí hotelu naleznete autobusovou a vlakovou zastávku. Letiště Fiumicino je vzdáleno cca 29 km od hotelu.

Vybavení

Čtyřhvězdičkový hotel poksytuje celkem 65 pokojů k ubytování. K dispozici nabízí vstupní halu s recepcí 24h, restauraci, bar a Wi-Fi po celém hotelu zdarma. Za poplatek: služba úschovny zavazadel, směnárna, půjčovna aut, služba praní prádla.

Ubytování

Dvoulůžkový Standardní pokoj je klimatizovaný a má vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, fén), je vybaven TV/SAT, telefonem, trezorem, minibarem (za poplatek), šatní skříní, psacím stolem, zásuvka u postele.

Stravování

Snídaně jsou podávané formou bufetu.

Cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* noclehy dle smlouvy o zájezdu
* služby česky hovořícího delegáta na telefonu
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace

Na místě se platí povinná turistická taxa cca 6EUR/ pokoj/ noc.

Vybavení hotelu

  • WIFI zdarma

C-Hotels Fiume - Itálie zájezdy

C-Hotels Fiume

13.2. - 18.2.2023
Bez stravy
✈ Vídeň

 
 
18 509 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2023 v lokalitě Řím a okolí, v resortu Řím, C-hotels Fiume, v C-Hotels Fiume, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 13. únor 2023 a návratem/příjezdem: sobota 18. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 7 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 18509,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: zájezdy, pobytové zájezdy.

Santa Sofia - Itálie zájezdy

Santa Sofia

13.2. - 16.2.2023
Bez stravy
✈ Vídeň

 
12 441 Kč
11 819 Kč

Rekreace na dovolené v Itálii v letovisku Řím a okolí, v oblasti Řím, Santa Sofia, v ubytovacím zařízení Santa Sofia s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pondělí 13. února do čtvrtka 16. února 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 7 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Santa Sofia levně se slevou 5 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 11819,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Itálii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: zájezdy, zima 2023, pobytové zájezdy.

Atlantico - Itálie zájezdy

Atlantico

13.2. - 17.2.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
20 749 Kč
16 599 Kč

Dovolená Itálie Last Minute 2023 v lokalitě Řím a okolí, v resortu Řím, Atlantico, v Atlantico, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 13. únor 2023 a návratem/příjezdem: pátek 17. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 7 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 20 % je nyní aktuálně v ceně 16599,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Itálie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: zájezdy, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 5104 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Zájezdy do Itálie 2023. Rezervujte si svůj zájezd v Itálii s garancí nejnižší ceny online. Zájezdy do Itálie 2023 výhodně. Zájezdy do Itálie.

Itálie je vhodná vhodná pro dostupnou dovolenou u moře - jak finančně, dak relativní blízkostí od ČR. V zimě je to skvělé místo pro lyžování. Na své si přijdou také milovníci historie - v Itálii najdete rekordních 43 památek, zapsáných na světovém dědictví UNESCO. Pokud se podíváte na mapu, uvidíte známou „italskou botu“, která měří severojižně od Alp až téměř k Africe kolem 1200 km. Pobřeží Itálie obtékají čtyři moře – na západě Ligurské a Tyrhenské a na východě Jaderské a Jónské. Součástí Itálie jsou ostrovy – Sardinie, Sicílie, Capri, Elba, Ischia a mnoho dalších menších ostrovů. Itálie je vhodná pro dovolenou po celý rok. V zimě je oblíbené lyžování nebo snowboarding v Italských Alpách (listopad, prosinec, leden, únor, březen). Jaro, léto a podzim jsou zase ideální pro návštěvy památek. Vhodnými měsíci pro pobyt u moře je květen, červen, červenec, srpen, září a někdy také duben a říjen.

Pokud jste si nevybrali v Itálii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Itálii podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Itálii jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Itálie 2023, Itálie Invia, Itálie Last Minute, Itálie zájezdy, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Italii.cz 2023, všechna práva vyhrazena.